Strona główna BOURBON Wild Turkey 101

Wild Turkey 101

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

5312
3

Wild Turkey 101 to amerykańska whisky typu bourbon, pochodząca z regionu Kentucky, produkowana według tradycyjnych metod, dojrzewająca przez 8 lat w dębowej beczce. Jest dobrze utytułowanym bourbonem w klasie standard. O zdobytych nagrodach możecie poczytać tutaj.

Kolor: bursztyn.
Aromat: głównie waniliowy z wyczuwalnym palonym dębem i miodowo-karmelowym tłem.
Smak: bogaty i pełny z akcentami miodu i karmelu, momentami wyczuwalna nuta ziół, a także drożdży.
Finisz: zdecydowanie długi z wyrazistym smakiem dębu.

„Smak męskiej przygody”, czyli hasło Wild Turkey, najlepiej odzwierciedla konkretny, wyrafinowany, a jednocześnie trafiony w dziesiątkę smak bourbona. Zawartość 50,5% alk. może początkowo zaskakiwać, dystansować, a nawet przerażać, ale zdecydowanie jest to bourbon godny polecenia. Tym bardziej, jeśli piliście Wild Turkey 81.

Trunek dla koneserów. Po prostu.

Wild Turkey 101 Wild Turkey 101

0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. JD czy JB do WT 81 prof czy 101 prof może tylko się szczerzyć. To jest prawdziwy szlachetny smak amerykańskiego burbona. Wild Turkey to adventre męskiej drogi po bezdrożach amerykańskiej ziemi gdzie ludzka stopa ziemi nie dotknęła…

  2. Zdecydowanie lepszy od 81 prof. Dużo większa głębia smaku. Do picia na czysto lub z lodem. Osobiście wolę on the rocks. Jak dla mnie brak konkurencji w tym przedziale cenowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!