Strona główna BRANDY Stock 84

Stock 84

24714
9

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

stock 84 brandy
3.7
78

Stock ’84 jest najpopularniejszym na świecie alkoholem z gatunku brandy. Brandy Stock wytwarzana jest według tradycyjnej receptury już od ponad 100 lat w Trieście.

Szlachetna brandy Stock 84 VSOP zawdzięcza swój smak i aromat unikalnej zdolności destylacji wina pochodzącego z najlepszych winogron oraz długiemu leżakowaniu w dębowych beczkach.

Bardzo często brandy jest dodawane do deserów, kawy jednakże można je pić również solo. Aromat jest bardzo bogaty i można wychwycić w nim różne nuty zapachowe. Alkoholem tym trzeba się delektować, a odpowiednio podany w niskich pękatych kieliszkach, potrafi ukoić nawet najbardziej skołatane nerwy. Bardzo często jest odbierany jako oznaka prestiżu.

Alkohol jest smaczny, nie za gorzki. Pity powoli uwalnia całą serię smaków i aromatów. Jako młoda osoba, zdecydowanie wolę napić się wina, bo pomimo całego szeregu zalet, moim zdaniem Stock 84 jest nieco za ciężki.

Brandy Stock 84 VSOP występuje w butelkach o pojemności 0,7 l. Zawiera 38% alkoholu. Klasyczny trunek, uwielbiany w całej Polsce.  Poleca się pić go z kostkami lodu, bez dodatków.

stock 84 brandy

9 KOMENTARZE

  1. Pierwotnie produkowana w Trieście, ale po przejęciu przez fundusz inwestycyjny który ma kilka innych destylerni produkcja w Trieście została zakończona. Obecnie produkowana w Słoweni w Lubljanie i w Polsce w Lublinie.
    Pękaty szeroki kieliszek używa się po to aby podgrzewając ręką uwolnićaromaty, a to oznacza, że kostki lodu zupełnie nie pasują.
    Mam nadzieję,że autor dostaje przynajmniej pieniądze za pisanie tych bredni.

    • tomasz mam nadzieje ze umiesz wylapac tania brendy dla ktrórej zadne koneserskie zabiegi nie sa konieczne a kostka lodu moze uratowac przed podylmi nutami zbyt mlodego produktu.

  2. Ostatnio można kupić polską 10 letnią wersję XO STOCK – REWELACJA. Najlepiej smakuje w czystej postaci, bez lodu i innych dodatków. Z pełną świadomością polecam. Niecałe 90 zł za takie bardzo dobre brandy, to niewiele. I jak od wielu lat ostrzegam wszystkich znajomych, nie kupujcie tego trunku w Czechach, też mają licencje, ale produkt nie umywa się nawet do podstawowego polskiego Stocka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here