Strona główna CYDR App! cider

App! cider

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

718
7

App! Cider to kolejny cydr dostępny na półkach sklepowych, tym razem w sieci Biedronka. W butelce 330 ml dostaniemy klasyczny musujący napój jabłkowy o zawartości alkoholu 4,5%.

Klarowny, jeśli chodzi o wygląd, stosunkowo mocno gazowany, posiada dość nieprzyjemny siarczany posmak.

App cider jest zdecydowanie mniej słodki niż Warka Cydr, wytrawnością dorównując Cydrowi Lubelskiemu. Cieszy coraz większa popularność cydrów w Polsce, jednak ta próba, moim zdaniem, jest dość nieudana dzięki wspomnianemu wyżej nieprzyjemnemu posmakowi charakterystycznemu dla produktów winopodobnych minionej epoki.

app cider cydr jabłkowy

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułStrongbow Apple Ciders
Następny artykułBudafok
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

7 KOMENTARZE

  1. Mnie pasuje w nim przede wszystkim to ze nie jest bardzo słodki i to,że sprzedawany jest w małych opakowaniach co dla amatorów picia prosto z butelki jest idealnym rozwiązaniem.

  2. Polecam. Dobry smak, orzeźwiający, nie za słodki i nie za kwaśny. Lekko musujący… Można otworzyć pozwolić bąbelkom się ulotnić i wówczas App można porównać do klasycznego cydru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!