Strona główna CYDR Cider Inn Cydr

Cider Inn Cydr

1456
6

Cider Inn Cydr to kolejny testowany napój od firmy JRBB. Jak w przypadku poprzednika, Cider Inn 2 Razy Głębszy Smak, ten cydr cechuje taka sama przyjemna stylistyka etykiety. W tym przypadku zawartość alkoholu to 4%, więc nie odbiega od konkurencji.

Po otwarciu butelki czeka nas delikatny aromat dojrzałych jabłek bez nieprzyjemnego siarczanego zapachu, dość często pojawiającego się w przypadku tego alkoholu. Ponownie smak jest wytrawny i mocno jabłkowy, ale nie tak intensywny jak np. w Warce Cydr. Napój charakteryzuje się klarowną konsystencją, jest mocno gazowany, a piana obecna jest jedynie po nalaniu cydru do naczynia.

Podsumowując: Cider Inn Cydr to dobry produkt mający szansę zagościć na stałe na polskich stołach, uzupełniając wybór niskoprocentowych alkoholi. Cydr to świetny napój na upalne dni, który należy podawać bezwzględnie schłodzony lub z kostkami lodu. Może nieco odstraszać cena, 7zł za butelkę o pojemności 0,33l.

cydry-ciderinn

3.6/5 - (13 votes)

6 KOMENTARZE

  1. a ja się zastanawiam nad fenomenem cydru w Polsce. ani to zbyt smaczne, ani mocne… tyle że łatwe w produkcji. za to czesto smierdzi siara

  2. W mojej ocenie to właśnie cydr a nie piwo powinien być “polskim napojem alkoholowym”. Pomijam kwestie ekonomiczno – polityczne. Po prostu nasza ojczyzna jabłkiem stoi (lub jabłecznikiem:-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!