Strona główna CYDR Cydr Lubelski Jabłko na Miodzie

Cydr Lubelski Jabłko na Miodzie

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

2735
3

Cydr Lubelski Jabłko na Miodzie to młodszy brat Cydru Lubelskiego. I jeśli rozumiem ideę „Jabłka suszonego na miodzie”, które było próbą (dość udaną) wkroczenia na rynek wszelkiego rodzaju grzańców tak niekoniecznie pojmuje  Jabłko na Miodzie. 

Już sama butelka jest niemal identyczna jak prekursora za wyjątkiem skromnego dopisku na etykiecie. Jeśli chodzi o smak to mam wrażenie że jest bardziej słodki ale nie dam sobie za to głowy uciąć, prawdopodobnie różnicę będą bardziej widoczne kiedy zestawimy do testów oba napoje. Dla mnie jest to niewątpliwa zaleta, Warka Cydr przegrywa dużą zawartością cukru za to pokonuje Cydr Lubelski niższą ceną.

Moim zdaniem nadal jest to bardzo dobry, polski cydr, lekko wytrawny i doskonale orzeźwiający, zwłaszcza kiedy podamy go z lodem lub mocno zmrożonego. I nawet jeśli deklarowany dodatek miodu jest mało wyczuwalny to ciągle dobry wyrób.

Główne cechy

  • zawartość alkoholu- 4,5%
  • wyczuwalny aromat jabłek
  • musujący
  • z dodatkiem miodu (wg deklaracji producenta)

Cena Cydru Lubelskiego Jabłko na Miodzie to 8,99 zł na kwiecień 2014.

cydr lubelski jabłko na miodzie etykieta

0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. Kilka słów na temat Cydru Miodowego – Mam wrażenie ze aromat nie do końca odzwierciedla miód i jabłka. Innymi słowy napój po prostu nie pachnie miodem ani jablkami za to śmierdzi jak cholera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!