Strona główna CYDR Warka Cydr

Warka Cydr

zawartość alkoholu

cena

pojemność

1416
5

Cydr Warka: skuszony entuzjastyczną recenzją Cydru Lubelskiego postanowiłem napisać parę słów o Warce.

W żółtej butelce o pojemności 0,75 l znajduje się klarowny, mocno gazowany napój przypominający szampan (jak każdy cydr zresztą) Zawiera 4,5 procenta alkoholu, jest zdecydowanie bardziej słodki niż wspomniany konkurent oraz jak pisze producent na metce- jest produkowany wyłącznie z polskich jabłek.

Warka Cydr występuje także w wersji gruszkowej.

A teraz najlepsze, w sklepie gdzie kupowałem trunek kosztował on zaledwie 5,60 zł za butelkę co deklasuje Cydr Lubelski o dwie długości i nawet znacznie bardziej słodki smak (to już kwestia smaku) można wybaczyć producentowi  Warwin SA. Mam nadzieję że cydr na stałe zagości w polskich sklepach stanowiąc doskonałe uzupełnienie piwa. Polecam mocno schłodzony albo z kostkami lodu.

3.8/5 - (21 votes)

5 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie wole Warke od Lubelskiego – Jest mocniej zgazowany i lepiej smakuje z niektorymi potrawami a do tego jest tańszy (w ostatni weekend placilem 4,95 za butelke)

  2. ostatnia informacja na temat Warki Cydr – producent czy tez sieć sklepów podniosła cene niemal dwukrotnie z 4,95 na 9,99 za butelke – o zgrozo. Je..ć manipulantów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj