Strona główna INNE Izzy Cosmopolitan

Izzy Cosmopolitan

Zawartość alkoholu 4,4

4815
0
Izzy cosmopolitan z biedronki

Tym razem na warsztacie gotowiec, drink do kupienia w sieci Biedronka (pewnie też w innych miejscach, nie mam jednak na ten temat wiedzy). Mała, zgrabna buteleczka o jaskrawej, czerwonej zawartości na wstępie uderza w nas chemicznym zapachem. Całość wygląda dość atrakcyjnie, jeśli ktoś lubuje się w kolorowych drinkach. Wg etykiety, Cosmopolitan Izzy to mieszanka żurawiny oraz wódki. Po zeskanowaniu kodu kreskowego otrzymujemy następujący wynik:

https://www.alkowiki.pl/wp-content/uploads/skład-izzy-cosmopolitan-drink-z-biedronki.png

Sam Izzy Cosmopolitan jest cukierkowy w smaku, bardzo mocno słodki (jak na mój gust mocno za bardzo, chociaż pewnie nie jestem grupą docelową) z wyczuwalną nutą żurawiny, choć mam poważne co do naturalności składniku. Oprócz wyżej wymienionych spora zawartość cukrów i niewielka zawartość alkoholu Cosmopolitam sugeruje, że napój skierowany albo do młodzieży, lub do kobiet.

W moim odczuciu, Izzy Cosmopolitan to drink sztuczny, z dużą domieszką szkodliwych substancji, którego nie da się wypić więcej niż jedną butelkę.

 

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułYellow River
Następny artykułJagodowy koktajl Slushie
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!