Strona główna LIKIER Biały Bocian Słony Karmel

Biały Bocian Słony Karmel

Zawartość alkoholu 16,0

Cena 28,00

Pojemność 0,50

415
0
Biały bocian słony karmel

Biały Bocian Słony Karmel

Jeśli miałbym się przyznać do jednej smakowej słabości, to zdecydowanie byłby to słony karmel w formie wszelakiej, ale zwłaszcza płynnej.
Oczywiście, jako iż jestem osobą płci męskiej, a wręcz mężczyzną, tego typu trunki piję po kryjomu i z odrobiną wstydu. Niemniej jednak do tej pory niczego nie żałowałem. Jak będzie po skosztowaniu Białego Bociana?

Opis – Biały Bocian Słony Karmel

Po pierwszym łyku przypomina mi się to, co w smaku słonego karmelu jest najważniejsze — balans.
I tutaj zrobiono to perfekcyjnie. Intensywny kremowo-mleczny, słodki smak idealnie przełamany solą, z niemal niewyczuwalnym alkoholem. Przyjemny w konsystencji, choć nie okrutnie rzadki pozostaje dość długo w przełyku i zostawia przyjemny, nieco już bardziej słony posmak.

Bardzo dobrze ukryty alkohol, którego w zasadzie jest dość niedużo.
Moim zdaniem to jeden z niewielu minusów tego trunku. Rozumiem, że dzięki temu można spokojnie mieszać bociana z innymi alkoholami i zapewne idealnie sprawdzi w różnego rodzaju koktajlach, czy drinkach. Niemniej jednak wyobraźnia podpowiada mi, że zdecydowanie lepiej smakowałby z dodatkowymi 5 procentami.

Biały Bocian Słony Karmel — moja ocena

Biały Bocian dołącza do moich ulubionych likierów i staje tuż obok Krupniku. Zdecydowanie wybitny na swojej półce smakowej i zdecydowanie godny polecenia.
Cichutko, czy po kryjomu, ale warto!

Moja ocena 5/5

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!