Strona główna LIKIER Jack Daniel’s Honey

Jack Daniel’s Honey

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

8599
3

Likier Jack Daniel’s Honey jest kompozycją smakową złożoną z klasycznego Jack Daniel’s Old No. 7 oraz likieru miodowego robionego przez tę samą destylarnię, co whisky, a więc w Lynchburgu, w stanie Tennessee. To połączenie daje naprawdę interesujący efekt. Trunek jest w charakterystycznej dla tej whisky butelce. Kolor cudownie złoto-miodowy, natomiast aromaty zachwycają delikatnie miodowym zapachem, z lekką wanilią i korzennymi przyprawami, a w tle pojawia się nutka charakterystyczna dla whisky.

Jack Daniel’s z miodem na pewno zasmakuje nawet tym, którzy generalnie nie lubią smaku oryginalnego Jack Daniel’s (o ile są tacy ludzie). Pije się go naprawdę bardzo gładko. Delikatny smak miodowy fantastycznie się miesza z charakterystycznymi nutami wanilii, czekolady mlecznej i samego Jacka Danielsa. Korzenny finisz świetnie jest łagodzony miodowymi akcentami.

To naprawdę całkiem udany likier, który nie zamula, mimo że jest dość słodki. Można spokojnie pić go samego, ale także fantastycznie pasuje do kawy. Jedyną wadą jest zabójczo wysoka cena.

0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. Na spotkanie w kobiecym i nie tylko gronie-idealne. Smak wanilii, miodu, karmelu, korzenny. Lekko schłodzony, cudownie rozgrzewa ciało. Polecam.

  2. Jack Daniels Honey to likier miodowy na bazie Old No 7 i nie da się ukryć ,że jest rewelacyjny nie tylko w smaku, ale również zapachu.Zaraz po otwarciu butelki uderza w nozdrza subtelny zapach miodku, a zanim kolejne aromaty zgrywają się w jedna całość.W Honeyu możemy znaleźć aromat czekolady, karmelu i orzechów jednak na samym końcu ma to co każdy amator whiskey lubi czyli ta pieprzność rozgrzewająca ciało i duszę.Jak dla mnie ideał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!