Strona główna LIKIER Sheridan’s Coffee Layered

Sheridan’s Coffee Layered

Zawartość alkoholu 15,5%

Cena 99zł

Pojemność 0,7l

Pojemność
3002
2
likier sheridans

Likier Sheridans pochodzi z Irlandii. Został stworzony przez Thomasa Sheridana i Petera Thomasa w latach 80. XX wieku. Jest to unikalny likier, składający się z dwóch oddzielnych warstw – jednej o smaku kremowym waniliowym, a drugiej o smaku kawy. Te dwie warstwy są podawane równocześnie, tworząc charakterystyczny wygląd i smak likieru. Sheridans jest ceniony za swoją niezwykłą prezentację i innowacyjny pomysł na połączenie różnych smaków w jednym produkcie.

Jak smakuje Sheridan’s Coffee Layered?

Sheridan’s Coffee Layered to likier, który składa się z dwóch osobnych butelek połączonych w jedną całość. Jedna z nich zawiera likier waniliowy, a druga czekoladowo-kawowy z dodatkiem irlandzkiej whisky. Trunek ten najlepiej smakuje z kilkoma kostkami lodu. Biały likier ma smak białej waniliowo-śmietankowej czekolady, w czarnym natomiast przeważa nuta kawowo-czekoladowa. Zawiera 15,5% alkoholu.

Tym co wyróżnia ów likier, jest dwuczęściowa butelka. Pierwsza zawiera likier o smaku czekolady oraz kawy, druga natomiast to kremowy likier wanilinowy. Istotą tego alkoholu jest jego sposób podania. Prawidłowo powinno uzyskać się dwie warstwy smakowe z trzema kostkami lodu. Dzięki takiemu przyrządzeniu poznamy pełnię smaku – od słodyczy wanilii po lekką gorycz kawy.

 

3.8/5 - (37 votes)

2 KOMENTARZE

  1. Przereklamowany badziew, znacznie bardziej smakuje mi Baileys. A można go zrobić domowych sposobem- wystarczy wymieszać 0,5 l wódki z masą krówkową sprzedawaną w puszkach w każdym sklepie i dodać śmietankę albo mleko. I 50 zł zostaje w kieszeni.

  2. Dla mnie nie jest przereklamowany. Fakt, swoje kosztuje, ale nadal dla mnie to najlepszy likier na babskie spotkanie, kiedy ma się ochotę na coś mocniejszego niż filiżanka kawy. Uwielbiam klimaty kawowe i waniliowe. Ten likier piję wymiennie z Baileysem ; -)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!