Strona główna PIWO Bojan Toporek

Bojan Toporek

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

1447
3

Pierwsze wrażenie – świetna minimalistyczna etykieta wyróżniająca produkt z natłoku niemal identycznych widoczków/rycin miejscowości, ewentualnie kolejne podróbki browaru Pinta. Z jakiegoś powodu piwo dedykowane jest strażakom, jakby tylko ta grupa zawodowa odczuwała specjalny pociąg do złocistego trunku. Bojan Toporek to jasny lager tworzony z chmielu Cascade, nadający piwu orzeźwiający, lekko cytrusowy smak w przeciwieństwie do Bojana Strażackiego, który znacznie bardziej przypomina tradycyjne jasne piwa.

Bojan Toporek posiada minimalnie mętną konsystencję, niezbyt trwałą pianę i wszelkie cechy, aby w moim odczuciu stać się idealnym wyborem na lato. Nieco cierpkawy, limonkowy smak (lub może to grapefruit)  i bursztynowy kolor powoduje, że piwo znajdzie się w moim koszyku często.

Bojan Toporek to kolejny produkt P. Jakubiaka znanego głównie z browaru Ciechan oraz kontrowersyjnych wypowiedzi. Czekamy na piwo dedykowane urzędnikom skarbowym, spawaczom oraz wolontariuszom społecznym.

bojan-toporek-etykieta

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułGin Lubuski
Następny artykułZombie
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

3 KOMENTARZE

    • Nie mam obowiązku znać wszystkich powiązań, historii i zależności. Recenzując posługuje się etykietą i własnymi odczuciami, nie jestem ani historykiem ani pracownikiem browaru. Jeśli wiesz coś więcej niż „browar połączony jest ze strażą” to napisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!