Strona główna PIWO Książęce Czerwony Lager

Książęce Czerwony Lager

2402
4

Książęce Czerwony Lager to bardzo oryginalne piwo o unikalnym smaku. Zawiera 4,9 % alkoholu. Posiada piękny miedziano-rubinowy kolor i lekko cytrusowy zapach. Jego smak jest delikatny, słodowy smak z nutą goryczki. Piana nie jest niestety imponująca i w dodatku szybko opada. Piwo to produkowane jest ze słodu pilzneńskiego oraz karmelowego.

Jeśli chodzi o doznania smakowe, bardzo lubię to piwo. Gdy w karcie dominują komerciaki i między nimi pojawia się Książęce Czerwone, zawsze po niego sięgam. Ma niezwykle przyjemny i łagodny smak, nie jest cierpkie, ani gorzkie, ani też słodkie; takie w sam raz. Może nie jest wyraziste, ale dzięki temu nie jest ciężkie. Wbrew pozorom nie jest to piwo nudne – czuć karmel, delikatne nuty owocowe i chmiel. Wszystko ze sobą dobrze współgra, żadne nuty nie dominują, tylko wzajemnie się przeplatają. Niezwykle pijalne, po prostu mój pewniak.

Zobacz również: Książece Ciemne Łagodne

ksiazece czerwone

Książece Czerwony

3.9/5 - (15 votes)

4 KOMENTARZE

  1. Na pewno, znajac ksiazece, to pewnie porazka, pilem ich piwo IPA, cos potwornego, malo smaku, malo goryczki, jakies gruszkowe aromaty ? W smaku tak plytkie, nudne i nijakie, jak zadne inne. szkoda pieniedzy na takie sikacze, lepiej sobie kupic 1 i dobre piwko kraftowe, niz te pie…one koncerniaki, a jak wam drogo, to kupujcie te siki i pijcie wasza sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!