Strona główna RUM Captain Morgan Original Spiced Gold

Captain Morgan Original Spiced Gold

zawartość alkoholu

cena

pojemność

21352
8

Dzisiaj Captain Morgan Spiced Gold – niesamowity rum z mocno wyczuwalną nutą wanilii, cytrusów oraz przypraw korzennych. Mamy do czynienia z kawałkiem historii, Kapitan Morgan żył naprawdę trzysta lat temu i nie był specjalnie miłym indywiduum, za to jego receptura na świetny rum przetrwała do dzisiaj.

Rum Captain Morgan należy podawać z Colą schłodzony lub z kostkami lodu, świetnym dodatkiem jest też plasterek  cytryny. Bardzo orzeźwiający w gorące dni, świetnie sprawuje się też z sokiem bananowym, limonką oraz sokiem z grenadyny. Zawiera 35% alkoholu, spotkałem butelki 0,35 l oraz 0,7 l.

captain-morgan-spiced-gold

rum-morgans-spiced-gold

4.8/5 - (365 votes)

8 KOMENTARZE

  1. Nie przepadam za rumami, ale ten miałam okazję ostatnio próbować i… jest naprawdę dobry. Uderzająca jest przede wszystkim ostrość na końcu, taka korzenno-pieprzna, która mi osobiście bardzo odpowiada 🙂

  2. Akurat ten trunek, nie jest rumem. To napój alkoholowy w którym znajdziemy między innymi karaibski rum. Zerknijcie na etykietkę. “Premium spirit drink w carribean rum, spices and other natural flavors”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here