Strona główna RUM Havana Club

Havana Club

2699
2
havana-club
Havana Club
3.9 - 14 głos[y]

Havana Club to dla wielu symbol, ikona i synonim dla słowa rum. Kraj pochodzenia: Kuba; trunek wytwarzany jest nieopodal stolicy kraju. Cecha charakterystyczna? Leżakowanie w dębowych beczkach przez 3 lata (według informacji dostarczanych przez producenta). W smaku lekko przydymiony, wytrawny, w wyglądzie bursztynowy.

Ten drugi co do popularności rum na świecie wyróżnia się lekkim smakiem z wyczuwalnymi nutami wanilii i czekolady, nasyceniem daleko mu jednak do znacznie bardziej intensywnego Morgan Spiced. Od zawsze stanowi doskonały podkład do drinków takich, jak Cuba Libre czy Mojito. Mi jednak smakuje najbardziej w niewielkich ilościach pity z kruszonym lodem, umożliwiając delektowanie się delikatnymi nutami smaku bez dodatków, które są zbyt mocno angażujące.

havana-club

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że w Polsce nie ma rozpowszechnionego zwyczaju picia innego alkoholu niż wódka i piwo. Mamy gin Lubuski i Golden Rum- spirol zaprawiony aromatem a potem długo długo nic..

  2. bardzo przyzwoity, smakuje nieźle, nie ma wyraźnych rzeczy które by przeszkadzały. Zdecydowanie bardziej polecam havanę od białego bacardi superior które wali spirytem 😐

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here