Strona główna RUM Kraken Black Spiced

Kraken Black Spiced

Zawartość alkoholu 40,0

Cena 99,00

Pojemność 0,7

730
0
rum-kraken-black-spiced

Kraken Black Spiced to ciemny rum  o głębokim, bogatym smaku i aromacie. Powstaje z melasy i dojrzewa w beczkach z opalanego dębu, co nadaje mu ciemny kolor. Ciemny rum można wykorzystać do przygotowania klasycznych koktajli, takich jak Mai Tai lub Mojito, a także unikalnych nowych mikstur.

Skąd nazwa i inspiracja rumu Kraken?

Kraken to kultowe stworzenie morskie, które istnieje od wieków. Od wielu lat pojawia się w mitologii, folklorze i literaturze. Jest to gigantyczna kałamarnica, o której mówi się, że jest zdolna do zatapiania statków i powodowania zniszczeń na pełnym morzu. W ostatnich latach Kraken stał się popularną postacią w popkulturze, a jego historia i mitologia były szeroko badane.

Bliższe spojrzenie na składniki, które sprawiają, że ten rum jest tak wyjątkowy

Wg etykiety, rum swój smak zawdzięcza „specjalnej kompozycji ziół”. Nieco lakonicznie. Producent zasłania się tajemnicą firmową, dlatego możemy jedynie próbować wyczuć niuanse smakowe. Moim zdaniem zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się gałka muszkatołowa i cynamon.

rum-kraken-etykieta

Zrozumieć krakena: „dogębne” testy.

Ciemny rum nigdy nie był moją bajką, wynikało to głównie z faktu, że aby docenić wszystkie aspekty tego trunku, należało go smakować bez dodatków, szukać nut smaków, delektować się. Z upływem lat coraz bardziej zmienia się smak i wymagania, teraz smak Kraken Black Spiced sprawia mi znacznie więcej radości. Ciekawa kompozycja ziół, przykuwająca wzrok butelka idealnie nadająca się na prezent i otoczka rumu z Karaibów wystarczy. Polecam

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułKahlua Coffee Liqueur
Następny artykułJames Cook White Oversea Rum
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!