Strona główna WHISKY Grants

Grants

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

26499
8

Whiskey Grants to rozpoznawalna marka produkowana w Szkocji od 1898 roku. Należy do rodzaju „blended” (mieszana) pozostającej w opozycji do „single malt” i jak większość trunków tego typu posiada różne finisze.

Grants to jedna z najlepiej sprzedających się whiskey na świecie, w Polsce dostępna jest niemal w każdym sklepie z alkoholem. Pomimo tego rozlewnia w Glenfiddich to nadal biznes rodzinny i jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom – nie poddaje się dominacji światowym koncernom.

Whiskey Grants sprzedawana jest w charakterystycznej, trójkątnej butelce, dymny posmak najlepiej testować z cygarem.

grants etykieta

3/5 (1 Review)
Poprzedni artykułYeni Raki
Następny artykułNalewka Babuni
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

8 KOMENTARZE

  1. poziom balentines’a, może nawet ciut gorzej. Lepiej wziąć jakąś whiskey z lidla czy biedry, wyjdzie na to samo – tylko do drina. Swoją drogą z lidla Orchy będzie lepszy a cena taka sama czy nawet taniej (chyba 45 za 0,7)

  2. Grants z lodem: odrobina gębowej goryczy, kawa zbożowa, słodycz karmelu, dymny posmak. Łagodny balans między słodyczą i goryczą. Lekki, owocowy zapach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!