Strona główna WHISKY Joe Poker

Joe Poker

13484
20

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

4.2
138

Whisky Joe Poker to tani trunek, który niestety raczej nie zyska fanów. Dlaczego? Ponieważ w życiu tak wstrętnej “łychy” nie piłem. Zakupiłem w promocyjnej cenie 35 zł w Auchan bardziej z ciekawości niż poszukiwania wysublimowanych smaków. Producentem jest Bartex.

Według zapewnień producenta, ma to być wyszukana i delikatna whisky nawiązująca smakiem i aromatem do tych z najwyższych półek. Ma mieć słodki korzenny smak z nutą miodu. Tyle z przechwałek producenta, ponieważ rzeczywistość okazuje się zupełnie inna.

Podły smak, który ciężko przyrównać nawet do whisky. Przeważa palący alkohol z jakimś benzynowatym podbiciem. Słodko się robi w ustach przy końcówce, ale to raczej z samoobrony kubków smakowych przed tym okropieństwem. Dodałem nawet kolę, dodałem nawet jakieś tam soki – nic nie jest w stanie tego łiskaczopodobnego czegoś uratować.

Niestety, tutaj cena idzie w parze z jakością.

20 KOMENTARZE

  1. Nikomu nie polecam, radzę raczej unikać. Smak w ogóle nie przypomina whisky, bardziej coś pod autowidol albo jakieś perfumy. Generalnie rozrobiony spirytus z wodą i jakaś farbka. Ledwo przechodzi przez gardło, po niewielkiej ilości zaczyna boleć głowa co może świadczyć o słabej jakości spirytusu. W skali od 1-5 daje słabe 1.

  2. Pany, szkoda życia na ten alkohol. I nie mówcie o tym whisky, bo to zniewaga nawet dla Queen Margot. Gniot. Najgorszy jest pierwszy łyk, czuć posmak padliny. Jest mi mniej szkoda niż autorowi z racji, iż zapłaciłem 30zł/0,7l. Piję dużo, różnorakie trunki jednak z pośród brązowo barwnych trunków ten nie nabrał barwy ze względu na palonkę….. Shit.

  3. Najgorsze pseudo whisky jakie piłem. Ale z tych tanich to oprócz tego tylko czerwonego Janka próbowałem. Szczerze to już lepiej żołądkową czysta łotać bez popity niż ten syf choćby z colą.

  4. Piłem już wszystko nawet wina za 3zeta ale po tym czymś nie ogarniam czy przeleciał mnie słoń czy spadłem z 10 piętra dramat paliwo rakietowe

  5. Nie piłem za duzo whisky ze względu na cene tego trunku, tę kupiłem jako 1 whisky, chcę stwierdzić że lepsze to niz wodka a cena podobna. Jak dla mnie to jest nawet pijalne ale w święta będę pił drogie też i wtedy porównam w smaku, czy rzeczywiście jest takie złe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here