Strona główna WINO Grzane Mnicha

Grzane Mnicha

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

6398
0

Wino Grzane Mnicha jest polskim grzańcem producenta BARTEX Bartol Sp. z o.o. To typowy grzaniec, więc mamy tu wino czerwone i słodkie. Nadaje się wyśmienicie na mroźne, zimowe wieczory. Oczywiście, trudno tego wypić zbyt dużo, bo słodycz jest mocna, a i wino podgrzane jednak bardziej uderza do głowy. Grzance stają się jednak coraz bardziej popularne w naszym kraju, a Grzane Mnicha z pewnością jest jednym z lepszych win tego typu, a czym mogą świadczyć liczne nagrody na konkursach winiarskich.

Według opisu, jaki można znaleźć na etykiecie, Grzane Mnicha zostaje sporządzone z aromatyzowanego wina z soku winogronowego. Podobno całość oparta na sprawdzonych recepturach zakonnych. W smaku czuje się dość sporą kompozycję różnego rodzaju ziół, korzeni oraz aromatycznych przypraw. Wszystko daje całkiem harmonijny bukiet.

Grzańca najlepiej podgrzać do 40 stopni, na pewno nie należy jednak wina gotować. Podobno jest świetne z odrobiną rumu, czego nie próbowałam, ale z zanurzonymi kawałkami pomarańczy smakuje naprawdę rewelacyjnie.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!