Strona główna WINO Mocna Wiśnia

Mocna Wiśnia

zawartość alkoholu

cena

pojemność

3760
5

Mocna Wiśnia to owocowy aromatyzowany napój, po który sięgają wszyscy ci, którzy boleśnie odczuwają pustki w portfelu, a smaki mają wielkie… Mimo nazwy winko Mocna Wiśnia nie zachwyca procentami – ma zaledwie 10%, więc właściwie można je traktować jako kompot do obiadu.

Zatem nazwę Mocna Wiśnia można sprowadzić prędzej do aromatu, niż do zawartości alkoholu, bowiem to wiśnia uderza w nos, gdy się winko otworzy (na szczęście jest metalowa nakrętka, niezwykle wygodna w użyciu, nie to co jakieś plastikowe korki, które trzeba wyrywać zębami). Intensywna wiśnia kojarzy się ze wszystkim wiśniowym, co jest dostępne na rynku: lizaki, oranżady, gumy do żucia…  Łagodny i niecierpki smak zachęca do tego, by pić to wino duszkiem.

Winko Mocna Wiśnia przedstawione na zdjęciu właściwie winem nie jest. Producent SULIMAR Sp. z o.o. – Browar Cornelius określa je mianem napoju piwnego o aromacie intensywnej wiśni. Co ciekawe, producent w ofercie ma również napój piwny o smaku Żołądkowej Gorzkiej, napój alkoholowy Killer 2, czy znany większości napój alkoholowy Pokusa, który wraz z Komandosem przeżywał kiedyś lata świetności.

Napój Mocna Wiśnia szczególnie smakuje latem, gdy słońce chowa się już za horyzont, a my ukryci przed ciekawskimi spojrzeniami stoimy w kółku, podając sobie z rąk do rąk butelkę…

Mocna Wiśnia kojarzy z roześmianym towarzystwem, z czymś nielegalnym i podniecającym, ponieważ prędzej spożywana jest w jakiejś bramie, na przekór prawu zakazującemu picia w miejscach publicznych… Pamiętać jednak trzeba, że przy nadmiernym spożyciu trunek ten znacząco wpływa na struny głosowe i po spożyciu kilku butelczyn każdy z nas mógłby zostać wokalistą zespołu Oberschlesien.

Mocna Wiśnia - Sulimar
Mocna Wiśnia – Sulimar
3.9/5 - (31 votes)

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj