Strona główna WINO Sangrinita

Sangrinita

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

24323
18

Sangrinita: potężna, 1,5 l butla wina sprzedawana w Biedronce za jedyne 13 zł na dzień 30-11-2013.

Słodkie i dużo – tak można krótko scharakteryzować ten mało wyrafinowany trunek. Absolutnie nie nadaje się do podawania do ryb czy mięsa, ma jednak jedną podstawową zaletę: jest doskonałą podstawą do stworzenia całkiem niezłego grzańca idealnego na zimowe wieczory.

Przyrządzona z pomarańczą i przyprawami korzennymi wino Sangrinita potrafi bardzo dobrze smakować. Zawiera 14% alkoholu.

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułBeauvillon
Następny artykułInne zastosowania piwa
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

18 KOMENTARZE

 1. Dobra też porządnie schłodzona. Dla tych, co lubią słodkie, ale nie za słodkie – z cierpkawą nutą – owocowe wino. Jestem sierotą po czerwonym wermucie Canova (absolutnie nie to samo, co Ca’nove, żeby ich pokręciło!) i w Sangrinicie odnalazłam swój smak.

   • Nie chodzi o temperaturę tylko o rozcieńczenie, rozumiesz?Lód się rozpuszcza w szklance jak wlejesz tam wino i to wino rozcieńczone lepiej smakuje a temperatura to tu rzecz drugorzędna choć zimna Sangrinita też lepiej smakuje niż ciepła.

    • Wina się nie rozcieńcza, wino się chłodzi. Nie bez powodu jednym z patentów do schłodzenia wina jest wrzucanie do kieliszka zamrożonych owoców, np. winogron – wszystko po to, aby alternatywne kostki lodu nie wypuściły wody i nie rozcieńczyły.

     Prawdziwi smakosze wina nigdy, ale to nigdy nie pozwolą sobie na rozcieńczanie wina. Wino ma być dobre od samego początku, dlatego skoro już pierwsze smaki odrzucają, to… kupuje się inne wino, a nie pije na umór z wodą 🙂

 2. Najgorsze Gówno Syf!!!Wole wody z Gnojowki sie na pić nisz to Scierwo!!!To was Ostro Sponiewiera!!!To nawet koło wina nie leżało!!!Najgorsze wino jakie piłem!!!A piłem sporo tanich win za 5 pln typu Amarena z Biedronki!!! Wino Kadarka Polecam pić jak chcecie Trochę żyć jeszcze na tym świecie Bożym ,Bo to Gnoje tworzenie Prędko was Wykonczy!!!

 3. Mi to wino najlepiej smakuje rozcieńczone z lodowatą wodą w proporcji pół na pół. Świetnie orzeźwia. Nawet rozcieńczone ładnie sklepie bo ma duużo cukru ?

 4. Dla mnie spoko. Wychowalem się na jabolach. Pije z cytryną i nie narzekam. Jedno wypije i rano głowa nie boli. Polecam🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷

 5. Dziś pierwszy raz skosztowałem tego szlachetnego nektaru i poczułem jaby moja dusza przeniósła się w mistyczny świat rajskich ogrodów, a co będzie z ciałem zobaczymy jutro 🙂
  Pozdrawiam Smakoszy

 6. Jeden z domowników zakupił owy trunek w biedronce i zaprosił do skosztowania. Początkowo odmawiałem bo po pierwsze nie lubię wina a po drugie zajeżdzało mi jabolem. Jakże się zmieniło moje zdanie po degustacji – najlepsze wino jakie piłem. Zostaniemy razem na dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!