Strona główna WÓDKA Absolut

Absolut

9440
6

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

wódka-absolut-1-1

Absolut to wódka pochodząca ze Szwecji z miejscowości Ahus. Co ciekawe, występuje w dwóch odmianach: w wersji 40% oraz 50%, ale również w wersjach smakowych, jak gruszkowy, malinowy, waniliowy, jabłkowy, porzeczkowy oraz cytrynowy. To trunek pozycjonujący się jako premium, któremu jakość ma zapewnić zimowa odmiana pszenicy i jedno źródło ujęcia wody. Jego twórca, Larrs Olson Smith, zapewnił spuściznę w postaci wódki, która potrafi doskonale kreować potrzeby klienta.

Tyle, jeśli chodzi o marketing. W kraju, który słynie z wódek, Absolutowi powinno ciężko się przebić. W smaku mocny, charakterystyczny i absorbujący posmak niewyczuwalny w przypadku innych wódek tego typu, choćby Belvedere, nieco psuje całość, dopełnieniem jest wysoka cena, która zachęca do skorzystania z ofert konkurencji.

Absolut – wódkaktóra zajęła pierwsze miejsce w rankingu Hot Bar Brands w kategorii najgorętszych marek wódczanych na świecie. Oryginalne butelki cieszą oko każdego kupującego. Idealnie pasująca do każdej okazji. Nieźle sprawdza się w roli uzupełniaczy różnych drinków. Cena rynkowa to ok 63zł za butelkę 0,7l.

wódka absolut

6 KOMENTARZE

  1. Najlepsza Vódeczka na rynku.Nigdy nie ma kaca po Absolucie i nie jest to tylko moje zdanie.Dostępna obecnie w Biedronce po 44zł za litr lub w Tesco po 49zł.Polecam

  2. To ja powiem swoje wrażenie. Nie lubię vódki . Kiedyś kolega postawił na imieniny porzeczkowego absoluta i bylem pod wrażeniem. Pierwszy raz piłem coś takiego. W smaku super. Można nie zapijać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here