Strona główna WÓDKA Absolut

Absolut

Zawartość alkoholu

20281
10
wódka-absolut-1-1

Absolut to wódka pochodząca ze Szwecji z miejscowości Ahus. Co ciekawe, występuje w dwóch odmianach: w wersji 40% oraz 50%, ale również w wersjach smakowych, jak gruszkowy, malinowy, waniliowy, jabłkowy, porzeczkowy oraz cytrynowy. To trunek pozycjonujący się jako premium, któremu jakość ma zapewnić zimowa odmiana pszenicy i jedno źródło ujęcia wody. Jego twórca, Larrs Olson Smith, zapewnił spuściznę w postaci wódki, która potrafi doskonale kreować potrzeby klienta.

Tyle, jeśli chodzi o marketing. W kraju, który słynie z wódek, Absolutowi powinno ciężko się przebić. W smaku mocny, charakterystyczny i absorbujący posmak niewyczuwalny w przypadku innych wódek tego typu, choćby Belvedere, nieco psuje całość, dopełnieniem jest wysoka cena, która zachęca do skorzystania z ofert konkurencji.

Absolut – wódkaktóra zajęła pierwsze miejsce w rankingu Hot Bar Brands w kategorii najgorętszych marek wódczanych na świecie. Oryginalne butelki cieszą oko każdego kupującego. Idealnie pasująca do każdej okazji. Nieźle sprawdza się w roli uzupełniaczy różnych drinków. Cena rynkowa to ok 63zł za butelkę 0,7l.

wódka absolut

0/5 (0 Reviews)

10 KOMENTARZE

  1. Najlepsza Vódeczka na rynku.Nigdy nie ma kaca po Absolucie i nie jest to tylko moje zdanie.Dostępna obecnie w Biedronce po 44zł za litr lub w Tesco po 49zł.Polecam

  2. To ja powiem swoje wrażenie. Nie lubię vódki . Kiedyś kolega postawił na imieniny porzeczkowego absoluta i bylem pod wrażeniem. Pierwszy raz piłem coś takiego. W smaku super. Można nie zapijać

  3. Najlepsza wódka. Schłodzona wchodzi jak woda. Na drugi dzień brak kaca. 10/10. Krupniko czy inne Żubrówki nie mają żadnego podejścia do niej.

  4. Powiem wam tak, pijecie nic nie czujecie, pijecie dalej lekko czujecie, kończynie butelkę ale prędzej ona kończy was, w nocy żałujecie a z rana to wgl odcina lepiej niż kat, ale ogólnie polecam z całego serca po niej skleja wam się złamane serce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!