Strona główna WÓDKA Adam Mickiewicz

Adam Mickiewicz

zawartość alkoholu
40%

cena
27zł

pojemność
0,5l

49420
3
wódka mickiewicz
wódka mickiewicz

Skąd wódka Mickiewicz?

Adam Mickiewicz to wódka natchniona epoką romantyzmu, stworzona w hołdzie jednemu z Trzech Wieszczów polskich. Koneserem wódek nie jestem, ale parę razy dane mi było skosztować tego zacnego trunku i uważam, że jest bardzo dobra. Butelka jest dosyć ciekawa, ozdobiona jakby szronem, bardzo elegancko się prezentuje. Sprawia wrażenie wódki z wyższej półki, nie wstyd jej dać komuś w prezencie. Kojarzy się z tradycją, polskością, rodziną, wiec nadaje się idealnie także na weselny stół. Na butelce umieszczona jest krótka notka biograficzna o Adamie Mickiewiczu oraz informacja, że jest to mieszanka krystalicznie czystej wody i wysokiej jakości spirytusu. Zawartość alkoholu standardowo 40%.

Jak smakuje Wódka Mickiewicz?

Jest czystą wódką premium, z gatunku mieszanych, która weszła na polski rynek w 2019 roku. Ma łagodny alkoholowy zapach, a smak — dzięki siedmiokrotnej destylacji spirytusu — faktycznie jak obiecuje producent, jest delikatny i lekki jak na wódkę. Najlepiej pić ją oczywiście schłodzoną jak każdy tego typu trunek. Ja uwielbiam ją z sokiem pomarańczowym i lodem. Ważne jest, że następnego dnia nie boli tak bardzo głowa.
Producentem jest BZK Alco, który tworzy alkohol wysokiej jakości bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych.

3.8/5 - (900 votes)

3 KOMENTARZE

  1. Kompletna bzdura okropna wódka, wczoraj z teściem przysiedlismy się do żubrówki . Skończyła się więc stwierdziłem że wyciągnę prezent urodzinowy na stół. Po pierwszym kieliszku myślałem że ta ostrość to przez to że zmieniłem trunek i kubki smakowe jeszcze nie pogodziły smaków , każdy następny kieliszek to było okropieństwo .Wypiliśmy pol butelki i stwierdziliśmy że nie ma sensu dalej się męczyć takim paskudztwem .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj