Strona główna WÓDKA Extra Żytnia Malinówka

Extra Żytnia Malinówka

1671
0

Panie i Panowie, wódka Extra Żytnia Malinówka: napój o smaku reklamówki o kolorze różowym. 32% pożądania każdej gospodyni domowej mającej problemy ze zdobyciem olejków do ciast, nastolatek używających smakowych sztyftów do ust i uzależnionych od syropu na kaszel.

Extra Żytnia Malinowa to produkt wpisujący się w ogólny trend producentów alkoholi rozbudowujących portfel produktów o smakowe rodzaje. W większości przypadków próby, niestety, nieudane. Co do samych walorów smakowych, to w pierwszym momencie najbardziej wyczuwalna jest wszechogarniająca słodycz, później smak malin przywodzący na myśl roztopione żelki Haribo i – gdy oczekujesz że to już wszystko – na koniec pojawia się znajomy, paradoksalnie w tym zestawieniu, chyba najprzyjemniejszy posmak spirytusu.

Producent Extra Żytniej – Polmos Bielsko-Biała, całkiem sprawnie wskrzesił słynną markę, tworząc zgrabną komunikację marketingową zaprojektowaną w stylu retro, ale moim zdaniem tym razem strzelił sobie w stopę. No, chyba że Żytnia Malinówka ma nawiązywać do smaku znanego z saturatorów, ale takiej informacji brakuje na etykiecie.

extra-żytnia-malinówka

2.9/5 - (17 votes)
Poprzedni artykułKaper
Następny artykułMetaxa
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!