Strona główna WÓDKA Krupnik Premium

Krupnik Premium

Zawartość alkoholu 40,0

17270
21
wódka krupnik premium

Wódka Krupnik Premium jest mocno rozpoznawalnym produktem  grupy Belvedere w średnim segmencie wódek (w 2011 roku wyprzedziła nawet Czystą Deluxe). Wódka i marka, która zadebiutowała w 2010 roku, pozostaje w rękach francuskiego koncernu i charakteryzuje się mocnym, wyrazistym smakiem pochodzącym z polskiego zboża, który nie jest jednak zbyt natrętny.

Krupnik jest popularną wódką wybieraną na wszelkiego rodzaju okazje, od ślubu na świętach kończąc. Mocno zmrożona nie powoduje charakterystycznego dla tego gatunku, „efektu szoku” co jest na pewno zaletą.

Wódka dostępna jest w niemal każdym sklepie niezależnie od wielkości miejscowości w cenie niewiele ponad 20 zł.

Jaki Krupnik jest, każdy widzi. Dostępny, mało wyrafinowany, względnie ostry w smaku. To nie jest wódka, którą pije się z przyjemnością, mocny aromat chętnie płucze się wszelkimi sokami i napojami gazowanymi. Największym zarzutem w przypadku tego trunku są pojawiające się cyklicznie uwagi co do nierówności poszczególnych partii, zwolennicy tej wódki piszą o posmaku palonych ziaren czy siana.

krupnik wódka

 

0/5 (0 Reviews)

21 KOMENTARZE

 1. Nie polecam. Raz kupiłem do śledzia, bo jestem fanem miodowego krupniku i miałem nadzieję, że czysta wódka będzie równie dobra. Niestety – wielkie rozczarowanie. Kupiłem zaledwie 200 g i nie byłem w stanie tego wypić.

 2. Ludzi trują Pajace tym gównem, wypiłem sto gram, dostałem duszności i czerwonych placów na ciele, nigdy mi się to nie zdążyło a nie jestem abstynentem. Dodają jakiegoś badziewia do tego, debile niech sami to piją.

 3. To jakas gimbaza pisze ze dostaje sie po 100g wodki jakichs czerwonych wypieków i dusznosci 🙂
  Sprawdzałem wiele wódek na chromatografie i ta jest jedna z czystrzych przez co minimalizuje się po niej efekt kaca (proszę sobie poczytać czemu po jednej wódce jest kac większy a po innej mniejszy) oraz efekt smaku. Nie bez powodu mówi się, ze wchodzi jak woda… bo jest czysta!

 4. Byłem swego czasu u kolegi na weselu gdzie jako wódkę podawano właśnie Krupnik.i powiem jedno – tragedia.Koszmarny smak,zapach jak najgorszego sortu spirytus. Wypite jedynie kilka kieliszków na toasty bo się pić nie dało.

 5. Przez długi okres czasu (ok 4-5 lat) najczęściej ta wódka lądowała na moim stole – wg mnie była jedną z najlepszych w okresie 2011-2016, ale… do połowy 2017 kiedy kupiłem ją w 0,5l butelkach (zwykle pita była z 0,7l) materiał zupełnie inny, gorzki i o nieprzyjemnym zapachu i smaku. Butelki 0,7l z banderolą 2016 jeszcze były dobre, ale wszystko z 2017 jest niedobre zarówno 0,5l oraz 0,7l.
  P.S. Czerwone plamy na ciele też miałem, a zdecydowanie nie byłem rocznikiem gimnazjalnym.
  Alkohol kupuję tylko w Makro. Teraz moim zdaniem najlepsze są Biały Bocian (B-B), Wyborowa oraz Żytnia.

 6. w zasadzie po niej jeszcze nie miałem na drugi dzień jakichś bolesnych doznań – jak dla mnie sprawdzona gorzołka, oczywiście zmrożona, kupowana od kilku lat na wszelkie imprezy. Oczywiście w nadmiarze to nawet sama woda może zaskoczyć, więc wszystko zależy od pochłoniętych ilości, jedzenia itp…

 7. Wódka jak wódka cenowo ujdzie bo nie droga ale pamiętajcie co pod zapojke pijecie,i czym zakąszacie to też dużo daje.Zakąszajcie dobrym jedzeniem nie chemicznymi chipsami itp

 8. Krupnik jest solidną, dobrą wódką. Ludzie zapamiętajcie każda wódka ma taki sam skład ponieważ jest to spirytus rozcieńczony z wodą. Smak i zapach drogiej wódki minimalnie się różni od taniej.

 9. Wódki czyste istotnie różnią się nie wiedzieć dlaczego. Bo za każdym razem jest to rozcieńczony wodą czysty spirytus. Różnica jest chyba w samej wodzie. Gdy się rozcieńcza spirytus wodą niedestylowaną wytrąca się osad soli mineralnych. Więc woda mineralna do tego najmniej się nadaje. Zauważyłem że wódka wyborowa kupiona za granicą ma lepszy smak od takiej samej wyborowej kupionej w Polsce. I myślę że nie jest to tylko subiektywne odczucie. Każda wódka zaszkodzi, wywoła kaca jeśli jej wypić wystarczająco dużo.

 10. Witam. Wiele na temat tej wódki nie mam do powiedzenia. Ale jeżeli mam być szczery to wódka jest słaba. Co wpływa na tak jej mizerną ocenę? Samopoczucie po niej oraz jej smak. Pewnego dnia gdy wybrałem się ze swoimi znajomymi na balety trzeba było kupić alkohol. Wstąpiliśmy więc do sklepu, 2 kolegów kupili Żubrówkę, a ja z jeszcze jednym Krupnik, ponieważ akurat oni kupili ostatni egzemplarz Żubrówki. No więc trochę podłamany byłem, ponieważ już z przeszłości miałem niemiłe doświadczenia z Krupnikiem. Nie przedłużając, zaczynamy pić z kolegą ten Krupnik z gwinta w plenerze przed imprezą, ale za nic nie chciało to wchodzić. Smak jest jej taki, jakby posypać język rozżarzonym węglem. Do tego butelka została spożyta w jakieś niecałe 10 minut, więc doszły do tego dolegliwości bólowe brzucha, bulgotanie, oraz kwaśne odbijanie się. Na szczęście jakoś to się ustatkowało i mogliśmy bez problemu uderzyć na parkiet. Ogólna ocena Krupnika to 2/10.

 11. Co do Krupnika miałem pewne podejrzenie że na rynku była podróba przez jakiś czas…bo ta sama wódka kupiona w Biedrze i w Netto smakowała inaczej i efekt dnia następnego był gorszy po tej z Netto przypominała Prezydencką albo Czerwoną kartkę…a tego kiedyś w cholerę piłem.

 12. Krupnik lekko pali i do tego za słodka. Nie lubię słodkich wódek. Żołądek oraz gardło wyklucza ją.
  Zostaję przy żubrówce białej oraz Finlandii.
  Będę próbować inne wódki również.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!