Strona główna WÓDKA Krupnik Premium

Krupnik Premium

4235
12
Krupnik Premium
3.3 - 119 głos[y]

Wódka Krupnik Premium jest mocno rozpoznawalnym produktem  grupy Belvedere w średnim segmencie wódek (w 2011 roku wyprzedziła nawet Czystą Deluxe). Wódka i marka, która zadebiutowała w 2010 roku, pozostaje w rękach francuskiego koncernu i charakteryzuje się mocnym, wyrazistym smakiem pochodzącym z polskiego zboża, który nie jest jednak zbyt natrętny.

Krupnik jest popularną wódką wybieraną na wszelkiego rodzaju okazje, od ślubu na świętach kończąc. Mocno zmrożona nie powoduje charakterystycznego dla tego gatunku, „efektu szoku” co jest na pewno zaletą.

Wódka dostępna jest w niemal każdym sklepie niezależnie od wielkości miejscowości w cenie niewiele ponad 20 zł.

krupnik wódka

 

12 KOMENTARZE

 1. Nie polecam. Raz kupiłem do śledzia, bo jestem fanem miodowego krupniku i miałem nadzieję, że czysta wódka będzie równie dobra. Niestety – wielkie rozczarowanie. Kupiłem zaledwie 200 g i nie byłem w stanie tego wypić.

 2. Ludzi trują Pajace tym gównem, wypiłem sto gram, dostałem duszności i czerwonych placów na ciele, nigdy mi się to nie zdążyło a nie jestem abstynentem. Dodają jakiegoś badziewia do tego, debile niech sami to piją.

 3. To jakas gimbaza pisze ze dostaje sie po 100g wodki jakichs czerwonych wypieków i dusznosci 🙂
  Sprawdzałem wiele wódek na chromatografie i ta jest jedna z czystrzych przez co minimalizuje się po niej efekt kaca (proszę sobie poczytać czemu po jednej wódce jest kac większy a po innej mniejszy) oraz efekt smaku. Nie bez powodu mówi się, ze wchodzi jak woda… bo jest czysta!

 4. Byłem swego czasu u kolegi na weselu gdzie jako wódkę podawano właśnie Krupnik.i powiem jedno – tragedia.Koszmarny smak,zapach jak najgorszego sortu spirytus. Wypite jedynie kilka kieliszków na toasty bo się pić nie dało.

 5. Przez długi okres czasu (ok 4-5 lat) najczęściej ta wódka lądowała na moim stole – wg mnie była jedną z najlepszych w okresie 2011-2016, ale… do połowy 2017 kiedy kupiłem ją w 0,5l butelkach (zwykle pita była z 0,7l) materiał zupełnie inny, gorzki i o nieprzyjemnym zapachu i smaku. Butelki 0,7l z banderolą 2016 jeszcze były dobre, ale wszystko z 2017 jest niedobre zarówno 0,5l oraz 0,7l.
  P.S. Czerwone plamy na ciele też miałem, a zdecydowanie nie byłem rocznikiem gimnazjalnym.
  Alkohol kupuję tylko w Makro. Teraz moim zdaniem najlepsze są Biały Bocian (B-B), Wyborowa oraz Żytnia.

 6. w zasadzie po niej jeszcze nie miałem na drugi dzień jakichś bolesnych doznań – jak dla mnie sprawdzona gorzołka, oczywiście zmrożona, kupowana od kilku lat na wszelkie imprezy. Oczywiście w nadmiarze to nawet sama woda może zaskoczyć, więc wszystko zależy od pochłoniętych ilości, jedzenia itp…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here