Strona główna WÓDKA Kurwica

Kurwica

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

37146
0

Przedstawiona Kurwica właściwie występuje w 3 wariantach, tak jakby producent nie umiał się ostatecznie zdecydować na nazwę: ja poznałam ją jako Kurwica, potem w necie trafiłam na: Góralsko Kurwica i Cysto Kurwica. Wszystko wskazuje, że jest to jedna i ta sama wódka (o czym świadczy chociażby etykieta).

Jest to kolejny produkt od Wódki Regionalne z serii Kurwic, które zyskały na popularności dzięki kontrowersyjnej nazwie (za którą producent też każe sobie płacić – 45 zł za pół litra wódki?!). Tak samo, jak w innych wódkach, tutaj również po przyjrzeniu się zauważymy, że nazwa właściwie to KurNwica, gdzie literka „n” jest sprytnie wyblakła i zamieniona w coś jak błyskawica.

Kurwica to wódka biała klasy premium, 6-krotnie destylowana, wyprodukowana ze spirytusu neutralnego. Ma 40% alkoholu i jak każda wódka czysta powinna byś spożywana dobrze zmrożona.

Jak wypada w konsumpcji? Nie będzie zaskoczeniem, że zapach jest typowo alkoholowy, na dodatek ostry. Lepiej na szczęście jest już w smaku – po dobrym schłodzeniu ma się wrażenie, że wódka przez gardło przechodzi gładko, ale nie jakoś specjalnie delikatnie (śmiało można porównać do Żubrówka Biała  – odbiór jest podobny). Wódka dobrze komponuje się z niegazowanymi sokami jako drink. Do popitki najlepsza jest kola, która maskuje nieprzyjemną woń wódki.

Poczytaj o innych wódkach regionalnych:

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!