Strona główna WÓDKA Soplica Czarna Porzeczka

Soplica Czarna Porzeczka

zawartość alkoholu

cena

pojemność

10303
2

Soplica Czarna Porzeczka to napój spirytusowy o smaku czarnej porzeczki na bazie czystej wódki Soplica. Sięgnęłam po nią z prostej przyczyny: lubię zapijać czystą sokiem z czarnej porzeczki właśnie, więc tutaj od razu mam mieszaninę, po której już żadna przepitka nie powinna być potrzebna. I tak jest faktycznie.

Soplica o smaku porzeczkowym jest na pewno słodka, ale przez tę słodycz przebija charakterystyczny cierpki smak czarnych porzeczek. Posmak owoców jest naturalny, naprawdę można uwierzyć, że użyto w produkcji dojrzałych owoców czarnej porzeczki. W zapachu oraz w barwie również odnajdziemy te porzeczki – głęboki aromat przyjemnie drażni nos, a barwa trunku jest wyraźnie ciemnobrunatna, jak to na sok z czarnej porzeczki przystało.

Niestety po dłuższym piciu odnotowałam niemiłe drapanie i palenie w gardle, będące zapowiedzią niezbyt przyjemnej zgagi. Stąd wniosek, że ta nalewka (bo wódką nie jest – napój ma 32%) raczej nie nadaje się do dłuższego picia – wyraźnie podrażnia przełyk.

Przez to, że jest słodka i zgago-pewna, najlepiej pić ją w wersji rozrzedzonej lub z lodem. Jak dla mnie idealna opcja na shoty, ale w drinkach również się sprawdzi.

Soplica porzeczka czarna


Sprawdź również inne Soplice:

3.7/5 - (47 votes)

2 KOMENTARZE

  1. Mój ulubiony smak z wszystkich smakowych wódek. Przyjemnie się pije-wchodzi i nawet celowo niczym nie popijam/zagryzam bo posmak jest przyjemny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj