Strona główna WÓDKA Soplica Malinowa

Soplica Malinowa

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

14211
3

Soplica Malinowa to kolejny smak wódki aromatyzowanej, która składa się z czystej wódki Soplica wzbogaconej o sok malinowy. Ma 36%, a zatem można spodziewać się szybkiego odprężenia zaledwie po jednym czy dwóch kieliszkach.

W mojej opinii, wódka malinowa niestety nie jest tak smakowita jak odpowiednik wiśniowy – Soplica Wiśniowa. Może przez fakt, że nawet jakbym miała wskazać, które owoce bardziej lubię, to wskazałabym wiśnie. Ale w odbiorze Soplica o smaku wiśniowym jest dla mnie bardziej wyrazista, ten aromat owocowy jest bardziej zintensyfikowany, a przez to i lepiej kamufluje nieprzyjemny posmak alkoholu. Nie ukrywam też, że lubię wszelkie nalewki wiśniowe, nawet te z najniższej półki.

Jak zatem smakuje sama malinówka? Czuć niestety alkohol, który rozgrzewa szybko gardło, a potem rozpalona ciecz płynie w dalsze zakamarki naszego organizmu. Jest słodka – dla mnie nie jest przesłodzona, ale zdecydowanie wolałabym więcej aromatu kosztem słodkości. Wyczuwalna malina jest dokładnie taka, jaką znam z domowych syropów malinowych, to jest w odczuciu jest naturalna, nie czuć sztuczności.

Soplica Malinowa nie jest zła, ale jak dla mnie jest najsłabszy reprezentant serii smakowej od Soplicy. Na pewno umywa się do Soplicy Wiśniowej czy też Soplicy Czarna Porzeczka.

Wódki smakowe od Soplicy nadają się do picia bez przepitki, do tego można znaleźć wiele zastosowań przy deserach, ciastach, czy samych koktajlach. Idealnie nadają się do szybkiego rozprężenia poprzez picie shotów, jak i powolnego sączenia w długie wieczory.


Poczytaj również:

Soplica Malina
Soplica Malinowa
Soplica o smaku malinowym
Obudź w sobie kociaka 😉 Kotecek rekomenduje Soplicę
0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!