Strona główna WÓDKA STUMBRAS

STUMBRAS

25360
10
STUMBRAS
3.8 - 174 głos[y]

Kilka lat temu znajoma była na Litwie i zachwalała tamtejszą wódkę 40%. Mówiła: “Czterokrotnie destylowana. Pyszna! Czemu jej u nas nie piją?”. Nie potrafiłam skomentować tego w żaden sposób. Ja się wódek bałam. Wystarczyło mi, że kilka razy strułam się nimi niesamowicie, a organizm zinterpretował to, jak traumę.

Minęło kilka lat i nauczyłam się pić alkohole.

Kiedy więc ostatnio spotkałam się z dwiema koleżankami na libację i zobaczyłam na półce sklepowej pół litra STUMBRAS Pure, zarządziłam: “Dzisiaj pijemy ją!”. Dziewczyny pokręciły nosem, bo tej wódki nie znały, ale przekonałam je kilkoma argumentami.

STUMBRAS– najstarszy producent alkoholi na Litwie. Przedsiębiorstwo z tradycją. To nie może być bull shit. Poza tym – kiedy jak nie teraz będziemy próbować tego, co dla nas nowe? Hmm? Koleżanki nie były w stanie odpowiedzieć mi przecząco. I całe szczęście. Okazało się, że wódka STUMBRAS to był bardzo dobry wybór.

Już po pierwszym kieliszku uśmiechałyśmy się szeroko, a po drugim uznałyśmy, że to wódka zdecydowanie dla kobiet. Dlaczego? Delikatna w smaku, w zapachu tym bardziej, a dla naszych delikatnych, trochę zadzierających nosa nosów, ma to znaczenie ogromne. Ciekawe, że można ją śmiało pić bez zagryzania, a nawet zapijania czymkolwiek. To nie koniec radości – rano nie miałyśmy kaca! Ok, może nie wypiłyśmy oszałamiającej ilości alkoholu, ale w porównaniu z trunkami innymi, naprawdę dobrze się po niej czułyśmy.

W planach mamy dalsze testowanie STUMBRASa. Ale już jego odmian smakowych. Okazuje się, że jest cała gama alkoholi, kryjąca się pod tą marką. Pierwsze podejście było strzałem w dziesiątkę. Kolejne już niebawem.

 

Stumbras wodka
wódka Strumbas

10 KOMENTARZE

  1. Znajomy zachwalał, trafila sie okazja dokupilem zamiast czarnego smirnofa i szczerze slabo. Albo seria trefna albo ktos kreci bo na pewno byla palaca i srednio sie to pilo. Nasze miny byly srednie tym bardziej ze skonczylismy Stocka Premium ktory byl tanszy i duzo lepszy….

  2. Stumbrasa piłem ale pigwowego – w Netto za niecałe 28 zeta – jeśli wódka może być dobra to ta właśnie jest – bez popitki, na drugi dzień bez męczarni. W sumie 2 flachy już mam na koncie i pewnie wrócę po ten produkt…

  3. Pół litra na twarz w sobotę do kolacji i zero kaca. Sprawdzone wielokrotnie. Kiedyś taki był Smirnoff.
    Po innych wodkach w tej samej ilości samopoczucie z rana odczuwalnie duzo gorsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here