Strona główna WÓDKA Wyborowa

Wyborowa

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

21636
14

Wódka Wyborowa to klasyka gatunku produkowana w całości z ziaren żyta. Tworzona od 1823 roku w Poznaniu posiada swoje stałe miejsce w alkoholowej historii Polski jako jedna z pierwszych marek eksportowych, na początku lat 90 osiągając niebagatelny wynik trzeciej najlepiej sprzedającej się wódki na świecie.

Po mocnym zmrożeniu trunek charakteryzuje się aksamitną konsystencją i mało inwazyjnym smakiem co w przypadku wódek jest dla mnie szczególnie ważne. Wg producenta, w smaku da się wyczuć wyraźną słodką nutę- my czegoś takiego nie zauważyliśmy.

Wyborowa zawiera 40% procent i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, polskich marek tego alkoholu. Podawana schłodzona smakuje najlepiej, stanowi także niezłą bazę do drinków, jednak ze względu na swoją dość wysoką cenę plasuje się raczej jako wódka z wyższej półki, przede wszystkim do degustacji w postaci bez dodatków. W ofercie producenta szeroka gama słodkich odmian:

wódka wyborowa

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułOzzobir
Następny artykułJim Beam Red Stag Black Cherry
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

14 KOMENTARZE

  1. Jedna z gorszych jakie piłem od lat. Nie jest to tylko moja opinia. W 3 osoby męczyliśmy 0.5l przez ponad godzine, każdy kieliszek począwszy od pierwszego kończył się odruchem wymiotnym. Wódka kupiona w monopolu z lodówki, może należało zmrozić. Nie mniej po rzeczonej 0.5l każdy wrócił trzeźwiejszy niż przyszedł. Wstyd.

  2. Słaba wódka łeb boli i niestety wymioty. Jak ktoś planuje wesele to niech nawet o niej nie myśli. Ten pan co ją do smirnoffa black porównywał raczej nie wie co pisze…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!