Strona główna WÓDKA Żołądkowa Gorzka de Luxe

Żołądkowa Gorzka de Luxe

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

21731
12

Żołądkowa Gorzka de Luxe to wódka o niezwykle wyrazistym smaku. Zawiera 40 % alkoholu. Posiada wygodną w użyciu butelkę, która pasuje do dłoni, dzięki czemu nalewanie jest proste i wygodne. Świetnie smakuje po schłodzeniu i pita ze szklanych naczyń – nie polecamy pić jej gdzieś w parku ukryci, ciepłą z plastikowych kubków; w tym wydaniu całkowicie się nie sprawdza. Godna towarzyszka każdego piątkowego wieczoru, która wchodzi gładko, bez konieczności rozluźniania gardła, którzy niektórzy oporni mogą ściskać.

Wódka w zapachu nie jest dość przyjemna, ale jeśli ktoś w ogóle lubi woń wódki, odnajdzie w Czystej Żołądkowej zapach ziemniaków i spirytusu. W smaku nie jest inaczej – mamy spirytus, który jednak nie pali w gardle. Co ciekawe, podczas jej spożywania nie odczuwa się konieczności zakąsania. Śmiało można obrócić z towarzyszem pół litra, a przy tym nikt nie sięgnie po śledzika czy ogórek.

Żołądkowa De Luxe może na początku trochę odrzucać, ale potem już jest pita jak woda. Na szczęście jak woda nie działa, ponieważ już po kilku kieliszkach można odczuć jej lekkie działanie (szum w głowie, poprawienie nastroju, zaburzenia koordynacji ruchowej, wydawanie z siebie niemęskich chichotów…).

Może stanowić dodatek do drinków oraz soków owocowych (sprawdza się tutaj znakomicie), najczęściej jednak spożywana jest w czystej postaci.

Jest to na pewno dobra propozycja dla tych, którzy zwyczajnie chcą się napić, spędzić czas w miłym gronie, a przy tym poprawić sobie humor i pożegnać trudy dnia codziennego.

Producent: Polmos Lublin

Na etykiecie odnajdziemy słowa:

Od momentu pojawienia się na rynku szybko zdobyła uznanie konsumentów za neutralny smak i łagodny delikatny zapach.

zoladkowa-gorzka-deluxe

żołądkowa-gorzka-czysta żołądkowa-gorzka-de-luxe

0/5 (0 Reviews)

12 KOMENTARZE

 1. ?Bols
  ?Absolwent
  ?De lux
  ?Krupnik
  ?Sobieski
  W tej kolejności prze lata traciłem zaufanie do ?. Teraz najlepsza jest ?Sobieski innych Nie Warto!

 2. Moja ulubiona. Zagraniczne wynalazki mi szkodzą, a de luxe smakuje mi niezmiennie. Może to kwestia gustu, ale wszystkie wynalazki typu krupnik, Sobieski, a już nie daj Boże absolwent czy Bols (który nota bene w ’98 jeszcze uchodził, tak jak i Sobieski), nie smakują ani na zimno, ani na ciepło, a po krupniku łeb boli na drugi dzień nieprzeciętnie. Czego po żołądkowej gorzkiej nigdy nie doświadczyłem więc polecam.

 3. Co dostawa co raz mniej procentow juz ma 34% jeszcze troche to bedzie bezalkoholowe spirytus tez zrobcie 30% gdzie te czasy ze zaladkowa kolorowa miala swoje procenty nie jestem alkoholikiem ale od czasu do czasu lubie wypic nalewke o normalnych procentach jak bylo dawniej

 4. Bardzo dobra wódka. W smaku dość łagodna, ale wyraźna. Zapach przyjemny. Dobrze wchodzi, nawet dość ciepła, głowa nie boli. Trzyma poziom.

 5. Dobra to chyba dla tych co, nie ważne co piją,byle by szumiało dla pijących okazjonalnie nie polecam ,nie trzeba dużo aby głowa ćmiła. Popieram to o Sobieskim jak tylko nie lejesz w siebie na czas to na drugi dzień nawet po nocnej imprezie nie czujesz że piłeś.

 6. Bardzo dobra.
  Smak dość łagodny, ale jednak wyraźny.
  Dobrze wchodzi, dobrze daje po głowie, na drugi dzień nie ma kaca ani innych rewolucji.
  Czyli spełnia swoje zadania. Polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!