Strona główna WÓDKA Żołądkowa Gorzka de Luxe

Żołądkowa Gorzka de Luxe

11333
6

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

Żołądkowa Gorzka de Luxe to wódka o niezwykle wyrazistym smaku. Zawiera 40 % alkoholu. Posiada wygodną w użyciu butelkę, która pasuje do dłoni, dzięki czemu nalewanie jest proste i wygodne. Świetnie smakuje po schłodzeniu i pita ze szklanych naczyń – nie polecamy pić jej gdzieś w parku ukryci, ciepłą z plastikowych kubków; w tym wydaniu całkowicie się nie sprawdza. Godna towarzyszka każdego piątkowego wieczoru, która wchodzi gładko, bez konieczności rozluźniania gardła, którzy niektórzy oporni mogą ściskać.

Wódka w zapachu nie jest dość przyjemna, ale jeśli ktoś w ogóle lubi woń wódki, odnajdzie w Czystej Żołądkowej zapach ziemniaków i spirytusu. W smaku nie jest inaczej – mamy spirytus, który jednak nie pali w gardle. Co ciekawe, podczas jej spożywania nie odczuwa się konieczności zakąsania. Śmiało można obrócić z towarzyszem pół litra, a przy tym nikt nie sięgnie po śledzika czy ogórek.

Żołądkowa De Luxe może na początku trochę odrzucać, ale potem już jest pita jak woda. Na szczęście jak woda nie działa, ponieważ już po kilku kieliszkach można odczuć jej lekkie działanie (szum w głowie, poprawienie nastroju, zaburzenia koordynacji ruchowej, wydawanie z siebie niemęskich chichotów…).

Może stanowić dodatek do drinków oraz soków owocowych (sprawdza się tutaj znakomicie), najczęściej jednak spożywana jest w czystej postaci.

Jest to na pewno dobra propozycja dla tych, którzy zwyczajnie chcą się napić, spędzić czas w miłym gronie, a przy tym poprawić sobie humor i pożegnać trudy dnia codziennego.

Producent: Polmos Lublin

Na etykiecie odnajdziemy słowa:

Od momentu pojawienia się na rynku szybko zdobyła uznanie konsumentów za neutralny smak i łagodny delikatny zapach.

zoladkowa-gorzka-deluxe

żołądkowa-gorzka-czysta żołądkowa-gorzka-de-luxe

6 KOMENTARZE

  1. Moja ulubiona. Zagraniczne wynalazki mi szkodzą, a de luxe smakuje mi niezmiennie. Może to kwestia gustu, ale wszystkie wynalazki typu krupnik, Sobieski, a już nie daj Boże absolwent czy Bols (który nota bene w ’98 jeszcze uchodził, tak jak i Sobieski), nie smakują ani na zimno, ani na ciepło, a po krupniku łeb boli na drugi dzień nieprzeciętnie. Czego po żołądkowej gorzkiej nigdy nie doświadczyłem więc polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here