Strona główna WÓDKA Żubrówka Liście Klonu

Żubrówka Liście Klonu

8364
3

Żubrówka Liście Klonu to w miarę nowa propozycja smakowa nawiązująca już do trawiastej Żubrówki. Ciekawa byłam, jak smakują te liście klonu, a żeby degustacja była bardziej pełna, zakupiłam też inną wersję smakową – Pędy Sosny. Która wódka wypadła lepiej? Zdecydowanie klon.

Jakbym miała wskazać, do czego smak jest podobny, wskazałabym mirabelkę czy posmaki śliwki. Na języku czuć tradycyjny gorzko-słodki smak żubrówki, do tego właśnie coś śliwkopodobnego, co przeważa w odbiorze. Liście Klonu były dla mnie zdecydowanie lepsze, ponieważ były mniej słodkie, bardziej takie kwaskowate, a przy tym przyjemne.

Zawartość alkoholu 37,5%.

Tak o wódkach pisze producent:

Żubrówka Liście Klonu, to orzeźwiająca wódka o słodko-kwaskowatym smaku ekstraktu z liści klonu i starannie wyselekcjonowanych owoców. Żubrówka Pędy Sosny to z kolei lekki alkohol o niepowtarzalnym, słodko-korzennym smaku z delikatną, sosnową nutą.

zubrowka liscie klonu i pedy sosny

 

3.6/5 - (27 votes)

3 KOMENTARZE

  1. Z calym szacunkiem prosze pani no ale co jak co ale ta zubrowa o smaku liscie klonu to smakuje jak jakis liscie gowna przykryte pedami sosny.Kupilam sobie zeby dzis milo spedzic wieczor i wie pani co czuje sie niemilo dowidzenia.Jezeli chce pani pic plynne gowno to prosze bardzo ale prosze nie wciskac ludziom takiego kitu bo to jakis zart.

    • Z cały szacunkiem, może panu nie smakować, ale proszę też nie wciskać kitu, że smakuje to jak gówno przykryte liśćmi, bo to wyłącznie pana odczucia i ocena 🙂 Jak dla mnie trunek był w porządku i smaczny, szczególnie że przeważała nuta śliwkopodobna. I degustację wspominam nawet miło. Polecam przede wszystkim przy takich nowych wynalazkach kupować małpki, wtedy rozczarowanie (lub zachwyt) będzie o wiele mniejsze. 🙂

  2. A mnie tam smakuje, najlepiej wypić shot i zapić to kieliszkiem lodowatego szampana. Tak piła to właśnie Maria Antonina. Lubiła mawiać ” Liścia liścia klonu mi tu połoz a siąde na nim i pierdne aż mnie plebs na polach zamkowych usłyszy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!