Strona główna WÓDKA Żubrówka Liście Klonu

Żubrówka Liście Klonu

2127
2
Żubrówka Liście Klonu
3.7 - 19 głos[y]

Żubrówka Liście Klonu to w miarę nowa propozycja smakowa nawiązująca już do trawiastej Żubrówki. Ciekawa byłam, jak smakują te liście klonu, a żeby degustacja była bardziej pełna, zakupiłam też inną wersję smakową – Pędy Sosny. Która wódka wypadła lepiej? Zdecydowanie klon.

Jakbym miała wskazać, do czego smak jest podobny, wskazałabym mirabelkę czy posmaki śliwki. Na języku czuć tradycyjny gorzko-słodki smak żubrówki, do tego właśnie coś śliwkopodobnego, co przeważa w odbiorze. Liście Klonu były dla mnie zdecydowanie lepsze, ponieważ były mniej słodkie, bardziej takie kwaskowate, a przy tym przyjemne.

Zawartość alkoholu 37,5%.

Tak o wódkach pisze producent:

Żubrówka Liście Klonu, to orzeźwiająca wódka o słodko-kwaskowatym smaku ekstraktu z liści klonu i starannie wyselekcjonowanych owoców. Żubrówka Pędy Sosny to z kolei lekki alkohol o niepowtarzalnym, słodko-korzennym smaku z delikatną, sosnową nutą.

zubrowka liscie klonu i pedy sosny

 

2 KOMENTARZE

  1. Z calym szacunkiem prosze pani no ale co jak co ale ta zubrowa o smaku liscie klonu to smakuje jak jakis liscie gowna przykryte pedami sosny.Kupilam sobie zeby dzis milo spedzic wieczor i wie pani co czuje sie niemilo dowidzenia.Jezeli chce pani pic plynne gowno to prosze bardzo ale prosze nie wciskac ludziom takiego kitu bo to jakis zart.

    • Z cały szacunkiem, może panu nie smakować, ale proszę też nie wciskać kitu, że smakuje to jak gówno przykryte liśćmi, bo to wyłącznie pana odczucia i ocena 🙂 Jak dla mnie trunek był w porządku i smaczny, szczególnie że przeważała nuta śliwkopodobna. I degustację wspominam nawet miło. Polecam przede wszystkim przy takich nowych wynalazkach kupować małpki, wtedy rozczarowanie (lub zachwyt) będzie o wiele mniejsze. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here