Strona główna GIN Recenzja Ginu Castelgy London Dry

Recenzja Ginu Castelgy London Dry

Zawartość alkoholu 40%

Cena 35zł

Pojemność 0,7l

68
0
Castelgy Gin

Castelgy London Dry to gin, który zdołał zdobyć uznanie miłośników tego szlachetnego trunku dzięki swojemu klasycznemu charakterowi i nienagannemu wykonaniu.

Aromat Castelgy Gin:

Już przy pierwszym powąchaniu Castelgy London Dry ujawnia swój bogaty bukiet aromatyczny. Znajdziemy tu kwintesencję londyńskiego dry ginu, który oferuje subtelne nuty jałowca, uzupełnione o odświeżające akcenty cytrusowe. Znawcy mogą również wyczuć delikatne ślady korzennych przypraw, takich jak kardamon i kora cynamonowa, które dodają głębi zapachowej palety tego ginu.

Smak recenzowanego ginu:

Degustacja Castelgy London Dry to harmonijnie zbalansowane smaki. Na pierwszym planie pojawia się charakterystyczna dla ginów pikanteria jałowca, która szybko ustępuje miejsca bardziej złożonym, ziołowym tonom. Cytrusowa świeżość jest mocno zarysowana. To wszystko sprawia, że gin ten jest idealnym komponentem dla szerokiej gamy koktajli.

Wykończenie: Finisz jest długi i satysfakcjonujący, z miłym, suchym akcentem, który jest cechą charakterystyczną stylu London Dry. Pozostawia na podniebieniu przyjemne, ciepłe uczucie, które zachęca do kolejnego łyku.

Wygląd butelki Castelgy

Butelka ginu Castelgy prezentuje się przyzwoicie. Jasne szkło i prosta etykieta z subtelnymi akcentami graficznymi nawiązują do klasycznych wartości, które są esencją tego trunku.

Castelgy Gin etykieta GIN
Etykieta ginu Castelgy Dry Gin

Podsumowanie:

Castelgy London Dry Gin to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie gin o klasycznych walorach, ale nie boją się subtelnego nowoczesnego zwrotu. Doskonale sprawdzi się zarówno w prostych gin & tonicach, jak i w bardziej skomplikowanych koktajlach. Warto podkreślić, że gin ten z łatwością znajdzie miejsce w każdej domowej kolekcji spirytualiów, stanowiąc zarówno wspaniały trunek do degustacji w samotności, jak i świetną bazę do wspólnego celebrowania z przyjaciółmi.

Moja ocena: 4/5

Castelgy London Dry Gin to przykład, jak klasyka może być nadal świeża i poprawnie wykonana.

4/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!