Strona główna PIWO Redd’s Papaja i Limonka

Redd’s Papaja i Limonka

zawartość alkoholu
4%

cena
3,50zł

pojemność
400 ml

367
0
Redds Papaja
Redds Papaja

Redds Papaja i limonka to kolejna letnia propozycja od Kompanii Piwowarskiej. Producent na tylnej etykiecie zadaje swoim klientom pytanie „a może tak rzucić wszystko i wyjechać w tropiki?”. Pytanie to z całą pewnością oddaje egzotyczny klimat zamknięty w szklanej butelce wyrobu. No to Redd’s discover!

Od producenta Redds Papaja

Piwo to dostępne jest w butelkach o pojemności 400 ml. W jego skład wchodzi 4% alkoholu, oraz: woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, sok z papai i limonki oraz zagęszczonych soków (0,2%), koncentraty barwiące z czarnej marchwi i krokosza, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, wyciąg z chmielu, naturalny aromat limonkowy i inne aromaty naturalne. Skład niestety do najkrótszych nie należy. 

Redds Papaja
Redds Papaja

Osobiste odczucia

Pierwszym spostrzeżeniem, które zauważalne jest po wzięciu produktu do dłoni, jest bardzo intensywny i żywy kolor. Faktycznie przywołuje on na myśl wakacje. Aromat piwa jest niezwykle słodki. Podobna słodycz wyczuwalna jest w smaku. W tym wyrobie bardziej czuć papaję, słabiej natomiast limonkę. Nie mniej jednak produkt ten smakuje wyśmienicie, i zapewne przypadnie on do gustu zwolennikom słodkich smaków. 

Opinia o Redds Papaja

Zdecydowanie warto sięgnąć po ten produkt. Nada się on zarówno na upalne dni, jak i chłodniejsze wieczory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here