Strona główna RUM Old Pascas Blanco

Old Pascas Blanco

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

3234
0

Old Pascas Blanco Rum to krystalicznie czysty rum o świeżym zapachu i delikatnym smaku z przyjemnymi nutami banana, kokosa i wanilii. Biały rum destylowany jest z trzciny cukrowej i krótko leżakuje w dębowych beczkach, stąd nazywa się go „młodym rumem”. Rum Old Pascas pochodzi ze stolicy rumów, czyli z Barbados. Zawiera 37,5% alkoholu. W Polsce do dostania dzięki CEDC International (dystrybutor m.in. Soplicy, Żubrówki, Bolsa).

Do kupienia jest w większości marketów. Ja swój kupiłem w Almie za 45 zł. Nie jest więc to najdroższy rum, sprawdźmy więc, jaki jest w smaku.

Fanem białych rumów nie jestem, zdecydowanie wolę wydania „ciemne”, gdzie smak jest cięższy i bardziej intensywny. W przypadku białego rumu mamy do czynienia przede wszystkim z delikatnością i słodkością. Taki też jest Old Pascas Blanco. Nie nadaje się do picia solo, lepiej wymieszać go z czymś innym, np. sokiem jabłkowym i wtedy staje się po prostu alkoholową bazą. Niestety jak dla mnie ten reprezentant rumu jest bardzo słaby – czułem przede wszystkim słodkość. Nie czułem akcentów owocowych, prędzej przeważa wanilia i słodkość (coś jak brązowy cukier).

Słabo. Moja ocena 2/5.

Rum Old Pascas występuje również w wersji ciemnej (Old Pascas Negro Rum).

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!