Strona główna CYDR Premium Saider

Premium Saider

516
0

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

3.9
08

Premium Saider to kolejna propozycja od Kamron z Kielc. Producent podkreśla, że cydr ten produkowany jest w oparciu o angielskie receptury, a do wyboru mamy dwa smaki: jabłkowy i gruszkowy.

Rodzaj: cydr musujący

Ocena: Przyjemny musujący napój, z delikatnie zaznaczonym jabłkowym smakiem i zapachem, lekki i pijalny. Na pewno jest smaczniejszy niż inne wiodące cydry, jak Cydr Lubelski. Moim zdaniem dedykowany jest osobom, które nie szukają mocnego smaku, ale orzeźwienia i czegoś, co nie zmuli po kilku łykach. Na wielki plus zasługuje to, że jest to cydr naturalny, bez sztucznych dodatków i tą naturalność się czuje w nosie i na podniebieniu (niestety ma dodatek cukru, no cóż….). Saider można spokojnie popijać przez cały wieczór – ot, wodnisty szampanik.

Saider Premium Apple otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food 2014.

Cydr Saider jest do kupienia w sklepach za ok. 4 zł (m.in. Auchan, Piotr i Paweł). W lokalach zapłacimy za niego dwa razy więcej.

Skład: woda, wino jabłkowe, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku jabłkowego, syrop z cukru inwertowanego, syrop karmelowy, naturalny aromat; zawiera siarczyny.

Saider Cydr

Saider Premium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here