Strona główna LIKIER Soplica Jagodowa

Soplica Jagodowa

7192
5
soplica jagoda
Soplica Jagodowa
Soplica Jagodowa
3.2 - 14 głos[y]

O smaku Soplicy Jagodowej nie ma się co rozwodzić. Czuć przyjemną jagodziankę, ale zaraz po tym przychodzi gryząca, wstrętna wręcz, słodycz. Przez to konsumpcja nie należy do przyjemnych, a szkoda, bo warunki smakowe są, tylko kompletnie są niszczone przez toksyczną słodycz.

Nalewka jest niby to na bazie słodkich leśnych jagód, ale są porządnie zakonserwowane cukrem. Aż żal, bo mogłaby to być całkiem dobra nalewka jagodowa, a tak to nadaje się tylko do drinków, koniecznie z dużą ilością rozrzedzającego soku i lodu.

Wprawdzie i tak jest lepsza niż Soplica Cytrynowa z Nutą Miodu, ale obiektywnie stwierdzam, że co nowa propozycja od Soplicy, tym jest gorzej ze smakiem i przede wszystkim recepturą. Odejdźcie od tego wstrętnego cukru, panowie!

Moja ocena 2/5.

5 KOMENTARZE

    • Prawo mówi prosto: żeby wódka wódką była, musi mieć 37,5% alkoholu. Sam producent Soplicę Jagodową (i inne) nazywa nalewką i promuje jako nalewka. Zatem jest to nalewka, a nalewka jest pokrewną likieru.

    • Jagodowe martini 😀 Są różne przepisy. Wersja 1 to wymieszanie pół szklanki Soplicy Jagodowej z 1/4 szklanki martini, do tego cytrynka. Wersja 2 to szklanka soku jagodowego, pół szklanki Soplicy i pół szklanki likieru pomarańczowego. Można też wymieszać z sokiem bananowym i żurawinowym. Trochę inspiracji można znaleźć w internecie, ale nic nie zastąpi własnych eksperymentów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here