Strona główna LIKIER Gate Magic Peach

Gate Magic Peach

Zawartość alkoholu 15,0

Cena 50,00

Pojemność 0,50

423
0
Gate Magic Peach

Gate Magic Peach likier. Początek z Mocnym Uderzeniem

Gate Magic Peach to likier brzoskwiniowy, który od razu rzuca się w oczy swoim kolorystycznym, żywiołowym designem butelki. Jeżeli ktoś myśli, że brzoskwiniowe likiery są tylko dla delikatnych duszyczek, ten produkt może być małym zaskoczeniem. Nie jest to zwykły, niewinny trunek!

Historia i Pochodzenie Gate Magic Peach

Gate Magic Peach to dość nowy gracz na rynku, ale z pewnością nie można go nazwać nieudanym eksperymentem. Pomimo młodego wieku, zdążył już zyskać sporą rzeszę fanów. Nie znalazłem dużo informacji o historii tego likieru, ale brzoskwiniowe alkohole mają długą i bogatą tradycję. Pierwsze z nich powstały prawdopodobnie w Persji, skąd brzoskwinia w ogóle pochodzi.

Smak i Aromat

Smak? Wyobraź sobie, że ugryzłeś najbardziej soczystą brzoskwinię na świecie i dodałeś do niej odrobinę magii w postaci alkoholu. To jest właśnie Gate Magic Peach. Jest intensywnie brzoskwiniowy, z subtelną nutą wanilii i może odrobiną cytrusów w tle.

Cena Gate Magic Peach

Cena jest jednym z aspektów, które mogą skłonić do zakupu… albo zniechęcić. Za butelkę 700 ml zapłacisz około 50-60 zł, co umieszcza go w średniej półce cenowej. Nie jest to najtańszy likier, ale też na pewno nie zrujnuje twojego budżetu.

Sposoby Podania

Możesz go pić solo, na lodzie, ale również świetnie sprawdzi się w koktajlach. Dzięki swojemu intensywnemu smakowi, nie zginie nawet wśród innych, silnych składników.

Gate Magic Peach

Ocena Gate Magic Peach

Nie wszystko jest jednak tak różowe, jak brzoskwinia na etykiecie. Jeżeli jesteś purystą, to ta eksplozja brzoskwiniowej słodyczy może cię trochę zniechęcić. Smak jest bardzo intensywny, ale też nieco sztuczny. Trudno tu mówić o subtelności.

Gate Magic Peach to likier dla ludzi, którzy lubią mocne i wyraziste smaki. To taki partyzant wśród likierów: przychodzi, robi dużo hałasu, i zostawia po sobie sporo wspomnień. Niekoniecznie wszystkie są pozytywne, bo jeśli szukasz subtelności i głębi, to może nie być to trunek dla ciebie.

Moja ocena to 3/5 pkt

Inne recenzje ciekawych likierów

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułEl galipote Dark Rum
Następny artykułLitovel Pszeniczne Piwo
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!