Strona główna WHISKY William Lawson’s

William Lawson’s

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

5934
3

William Lawson’s jest to mieszana szkocka whisky, która zawiera 40% alkoholu i można ją kupić w litrowych butelkach. W zapachu można wyczuć miód, karmel i toffi oraz wanilię. Ma piękny jasnozłoty odcień. William Lawson’s posiada słodki, trochę owocowy smak. W tle przewija się nuta słodu i aromat dębu. Na pierwszym jednak miejscu wyczuwalny jest alkohol, co nie jest pozytywnym aspektem.

Moim zdaniem przyzwoita whisky, szczególnie w tym zakresie cenowym.

lawsons whisky and cola
Wersja drink, czyli whisky z colą
0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. Biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość dla mnie jest to jedna z ulubionych whisky. W smaku i zapachu dominują nuty owocowe, wytrawne oraz lekko czekoladowe. Oczywiście alkohol jest wyczuwalny, ale nie oszukujmy się trudno oczekiwać czegoś więcej po 3 letniej whisky. Jeśli woń alkoholowa stanowi przeszkodę proponuje dodać drobną ilość wody lub zalać colą/spirtem/sokiem itd.Osobiście Williama Lawson’a pijam w postaci czystej lub delikatnie rozcieńczonej.

    W kategorii tanich i łatwo dostępnych whisky (słowo klucz) William Lawson’s jest na prawdę bardzo dobry. Lubię wracać do tej whisky i darzę ją dosyć dużym sentymentem. Na grubszą imprezę interesująca alternatywa w stosunku do popularnego Red Label 🙂 Dla mnie 4/5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!