Strona główna WINO Mogen David Moscato

Mogen David Moscato

Zawartość alkoholu 10%

927
0
Mogen David
Mogen David

Mogen David Moscato to delikatne wino pochodzące prosto ze słonecznej Kalifornii. Producent informuje, że cieszy się ono doskonałą reputacją. Warto więc sprawdzić, czy jego zapewnienie znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Od producenta Mogen David Moscato

Producent oświadcza, że wino to ma doskonałą reputację dzięki wysokiej klasy gatunkom winorośli. Zawartość alkoholu w tym wyrobie wynosi 10%. Mała i poręczna butelka, której pojemność wynosi 187 mililitrów, może posłużyć nam w wielu plenerowych sytuacjach. Mogen David Moscato jest winem półsłodkim. Zaleceniem producenta, które odnaleźć można na tylnej etykiecie alkoholu, jest sugestia podania go mocno schłodzonego. 

Osobiste odczucia

Wino jest bardzo lekkie, i mocno owocowe. Jego konsumpcja jest niewątpliwą przyjemnością. Produkt ten kupiony w butelce o większej pojemności z pewnością nada się na różne uroczystości. Wyrób ten bardzo przyjemnie pachnie, jego aromat jest bardzo delikatny. Uważam, że obietnice producenta jak najbardziej odpowiadają rzeczywistości. 

Opinia o Mogen David Moscato

W mojej opinii wino to dostarcza bardzo przyjemnych doznań smakowych. Myślę, że jego lekkość oraz zrównoważona słodycz trafią w kubki smakowe wielu odbiorców. Mini wersja tego produktu będzie idealnym towarzyszem spontanicznych wyjść, ta większa natomiast doskonale nada się na uroczystości rodzinne.

 

4/5 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!