Strona główna WINO Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato

Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato

Zawartość alkoholu 10,5

Cena

Pojemność 750,00

153
0

Z czym mamy do czynienia?

Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato to aromatyzowany napój na bazie wina, wyprodukowany dzięki połączeniu słodkiego szczepu winogron Moscato i naturalnych aromatów arbuza. Zawiera 10,5% alkoholu. Jest orzeźwiający i delikatnie arbuzowy. Producenci informują, aby trunek podawać schłodzony. Fajną opcją będzie również zaserwowanie wina w kieliszku z kostkami lodu.

Jaki smak ma Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato?

Ten napój alkoholowy smakiem przypomina wakacje w ciepłych krajach. Jak każde Carlo Rossi z serii refresh jest orzeźwiający i słodkawy. Bąbelki nie są przytłaczające, lecz bardzo przyjemne. Jednak, jak na watermelon moscato arbuz jest dość mało aromatyczny. Natomiast odczuć można jakąś tropikalną nutkę. Generalnie napój mi smakował.

Wygląd Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato

Butelka prezentuje się całkiem fajnie, oczywiście nie jest to najbardziej wykwintne i eleganckie opakowanie, lecz niczego mu nie brakuje. Etykietka jest ładna, podoba mi się zdjęcie arbuza – ma odpowiednie proporcje w stosunku do tekstu. Zaletą jest też możliwość otwarcia butelki bez użycia korka – wystarczy odkręcić zakrętkę. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do koloru trunku. Jest on bardziej pomarańczowy niż różowy i mało oddaje zamysł wina o smaku arbuzowym.

Podsumowanie Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato

To słodkie różowe wino jest dobrym wyborem na letnie wieczory, imprezy. Jeśli chodzi o cenę, to jest odpowiednia do jakości tego alkoholu. Smak jest lekki i zadowalający. Carlo Rossi Refresh Watermelon Moscato nie polecam jednak smakoszom wina, lecz raczej osobom, które chcą się pobawić spożywając, przystępny cenowo alkohol.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!