Strona główna WÓDKA Vodka 1906

Vodka 1906

7833
21
Vodka 1906
2.5 - 85 głos[y]

Wódka 1906 produkowana jest przez Polmos Lublin i zawiera 40% alkoholu. Data 1906 to rok powstania pierwszego zakładu rektyfikacji spirytusu w Lublinie o nazwie Rektyfikacja Lubelska. Wódka została stworzona z myślą o uczczeniu 100-lecia tego wydarzenia. Niestety ani jej smak, ani zapach nie zachwyca. Jej jakość jest na bardzo niskim poziomie.

Zdarzały się epizody, że nawet sprzedawca odradzał tę wódkę, określając ją mianem „wyjątkowo paskudnej”. Nie jest polecana nawet w przypadku wielkich suchot w gardle i w portfelu (jest tania – cena za wódkę 1906 to 22 zł). Nie sprawdza się nawet przy robieniu drinków – żaden sok, czy to gazowany, czy nektar, nie jest w stanie zamaskować nieprzyjemnego i ostrego spirytusu.

W zapachu jest równie odrzucająca, od razu ma się skojarzenie, że raczej w procesie produkcji wpadło tam jakieś żyjątko i oddało swoje stęchłe aromaty.

 

21 KOMENTARZE

  1. Rewelacyjna wódka w bardzo dobrej cenie. Mówię jako ktoś kto za wódką nie przepada. W ogóle nie ma tego chamskiego „etylowego” posmaku, dobrze „wchodzi”.

  2. To balsam dla wątroby. Lecznicze właściwości „rocznika” zostały naukowo potwierdzone przez dr.Kijewskiego.
    1906 – oficjalny napój energetyczny Polskiego Związku Skłosza.

  3. A wiec tak,mówiąc krótko,zwięźle i na temat wódka zatruła mój organizm.Wódka ta ma nieodwracalne skutki.Włosy mojej dziewczyny śmierdza d tej pory a o pocałunku w policzek ne ma mowy . Wódka ta wcale nie jest cierpliwa ,nie zwraca uwagi gdzie zdarzy sie jej ewakuacja i w jakim momencie .Generalnie bede rzygoł

  4. Wypiłem ten syf (małe ilości o dziwo) i jak nigdy – rzygałem dalej niz widziałem. Przewierciło mi żołądek na drugą stronę, dosłownie. Po spożyciu średnio co 30min wymiotowałem przed 15 godzin. Tani specyfik dla koneserów. Smacznego albo na zdrowie jak kto woli. Nigdy wiecej!

  5. Generalnie nie ma co narzekać, nie takie rzeczy się piło… na pewno lepsza niż spiryt z owocami, nie polecam, ale ogólnie jak się nie ma co się ubi, to się lubi co się ma, więc nie wybrzydzajcie ludzie. Jak rzygniesz to rzygniesz, JOLOOOOO.

  6. Bardzo dobrze się ją pije – kupuje ją ze względu na unikatowy smak i korzystną cenę. Mi bardzo smakuje i polecam ją znajomym. Można nawet powiedzieć, że to nasza ulubiona wódka. Absolutnie nie zgadzam się z opisem..

  7. B.dobra wódka pijam ja reguralnie w porownaniu np. z krupnikiem czy absolwentem to te dwie ostatnie można używać jedynie do rozpalania ogniska na biwaku biesiadnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here