Strona główna WÓDKA Żurek Żytni. Wódka

Żurek Żytni. Wódka

Zawartość alkoholu 40,0

Cena 32,00

Pojemność 0,50

1253
0
Żurek żytni wódka

Żurek Żytni, skąd się wziął?

Żurek Żytni to tradycyjna polska wódka wytwarzana z ziarna żyta. Jest produkowany w Polsce od średniowiecza i jest istotną częścią polskiej kultury. Ma niepowtarzalny smak, który pochodzi z żuru, który jest wykorzystywany jako składnik w procesie jego produkcji. Wódka ta jest produkowana jest przez Polmos Bielsko Biała, która chwali się na etykiecie produkcją alkoholu od 1827r.   i cieszy się uznaniem wielu Polaków.

Składniki i charakterystyka smakowa wódki Żurek Żytni

Wódka Żurek Żytni to tradycyjny polski spirytus wytwarzany z okowity ziemniaczanej i mąki żytniej. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza charakterystycznemu smakowi żuru, z którego robi się wódkę.

Żurek żytni wódka
Żurek żytni wódka

Żurek Żytni opinia

Choć nazwa i opis wskazywały na to, że będzie to interesujący i oryginalny trunek, to w rzeczywistości smakował on bardzo dziwnie. Wyczuwalne były nuty chlebowe i kwaśne, co sprawiało, że trudno było mi go wypić. Poza tym wódka ta była zbyt mocna i agresywna, co utrudniało mi docenienie jej subtelniejszych smaków. Butelka prezentuje się dość przeciętnie, więc nie ma tego aspektu, który mógłby zrekompensować słaby smak. Co więcej, cena nie jest atrakcyjna- ok 32 zł.

2/5 (2 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!