Strona główna PIWO Dandy’s Beer Drink

Dandy’s Beer Drink

Zawartość alkoholu 4,0

648
0
Dandy’s Beer Drink
Dandy’s Beer Drink

Dandy’s Beer Drink o smaku kwiatu czarnego bzu i limonki to kolejna smakowa propozycja dostępna na rynku. Piwo to z łatwością znaleźć można na półkach sklepowych. Nie należy jednak ono do najczęściej wybieranych wyrobów. Warto więc sprawdzić, co jest tego powodem. 

Od producenta Dandy’s Beer Drink

Piwo Dandy’s Beer Drink zawiera  4% alkoholu. Wersja, w której posiadanie weszłam, to puszka o pojemności 500 ml. W skład tego wyrobu wchodzi: 67% piwa (które zawiera słód jęczmienny), napój o smaku kwiatu czarnego bzu i limonki (33%), ekstrakt kwiatu czarnego bzu (0,01%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja słodząca: sukraloza). Skład jest więc dość długi… Oprócz zaleceń dotyczących daty spożycia oraz przechowywania nie dostajemy żadnych innych informacji ani zapewnień, w przeciwieństwie do pozostałych wyrobów smakowych dostępnych na rynku. 

Dandy’s Beer Drink
Dandy’s Beer Drink

Osobiste odczucia po wypiciu Dandy’s Beer Drink

Po otwarciu puszki dosięga nas bardzo słodki, i jednocześnie dość nienaturalny, chemiczny zapach. Sam aromat zdecydowanie nie zachęcił mnie do degustacji. Barwa piwa jest jasnożółta, słomkowa. Smak wyrobu nie przypadł mi do gustu. Połączenie czarnego bzu i limonki nie trafiło w moje kubki smakowe. Z całą pewnością nie sięgnę po ten wyrób ponownie. 

Podsumowanie

Smak tego piwa zdecydowanie nie należy do moich ulubionych. Uważam, że na rynku dostępne jest mnóstwo wyrobów smakowych, których konsumpcja będzie znacznie przyjemniejszym doświadczeniem.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!