Strona główna PIWO Heineken 0%

Heineken 0%

Zawartość alkoholu 0,0

1749
0
heineken 0%
heineken 0%

Heineken 0% to propozycja dla konsumentów, którzy chcą cieszyć się smakiem klasycznego piwa bez większych ograniczeń. Wprowadzenie na rynek tej wersji jest odpowiedzią producenta na rosnące zainteresowanie konsumentów wyrobami bezalkoholowymi. Heineken 0% cieszy się niezwykle pozytywną opinią wśród społeczeństwa. 

Od producenta Heineken bezalkoholowego

Heineken 0% to piwo jasne, pasteryzowane. W skład tego produktu wchodzi: woda, słód jęczmienny, aromat naturalny oraz ekstrakt z chmielu. Wyrób ten dostępny jest w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml i 330 ml oraz puszkach o pojemności 330 ml. Wiele wariantów pojemnościowych zdecydowanie ułatwi podejmowanie decyzji nawet najbardziej wymagającym konsumentom. 

Osobiste odczucia

Piwa bezalkolowe mają to do siebie, że niemal w każdym da się wyczuć brak alkoholu, czasami jest to większa słodkość, innym razem specyficzny posmak, uogólniając to taka sama sytuacja jak gazowane napoje słodzone słodzikami, podobne do oryginału, jednak niemal zawsze różnią się.

Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi na myśl po degustacji tego piwa, jest podobieństwo smakowe do jasnego lagera. Zwolennicy klasycznych wyrobów alkoholowych mogą bez obaw wybrać Heinekena 0%, i prawdopodobnie nie doznają rozczarowania. Heineken 0% ma słomkową barwę oraz delikatny aromat. 

Opinia o Heineken 0%

Moim zdaniem Heineken 0% jest idealną propozycją dla koneserów piwa, którzy chcą cieszyć się jego smakiem bez żadnych ograniczeń. Oczywiście mówimy tutaj o smaku typowej koncernówki, która charakteryzuje się dość pospollitym smakiem lekkiego lagera.  Wersja bezalkoholowa mocno zbliżona jest do klasycznego Heinekena. 

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!