Strona główna FELIETONY Jak dobrać zawieszki na alkohol do charakteru uroczystości?

  Jak dobrać zawieszki na alkohol do charakteru uroczystości?

  150
  0

  Podczas planowania ważnej dla Ciebie uroczystości, a szczególnie ślubu i wesela, warto wziąć pod uwagę każdy detal. Spójna kolorystyka, wybrany motyw oraz charakter sali będą miały wpływ na oprawę wizualną tego wyjątkowego dnia. Zobacz, jak dobrać zawieszki na alkohol.

  Do czego dopasować wygląd zawieszek na alkohol?

  Zanim zaproponujemy Ci kilka ciekawych rozwiązań, warto zastanowić się, dlaczego w ogóle warto zadbać o wygląd zawieszek na alkohol. Oczywiście nie mają one na celu zachęcać do spożywania napojów wyskokowych, tylko być spójne z innymi dekoracjami i wprowadzić luźną atmosferę przy stole. Mogą to być pierwsze elementy, na które goście zwrócą uwagę tuż po zajęciu swoich miejsc.

  Przygotowane z dbałością trunki to ważny element wystroju. Dzięki nim marki napojów nie rzucają się w oczy. Widać zwłaszcza kartki, które podkreślają szczególny charakter spotkania, nawiązując do ogólnego motywu imprezy czy dominującej kolorystyki. Tym samym stworzysz niepowtarzalny klimat ślubu i wesela, np. w stylu glamour, rustykalnym czy nowoczesnym – sprawdź zawieszki na alkohol dostępne na stronie artMA.

   

  Ozdoby na weselne napoje możesz dopasować do:

   

  • zaproszeń ślubnych,
  • numerów na stole,
  • wydrukowanego menu,
  • winietek,
  • rodzaju kwiatów,
  • kolorów dekoracji (np. podkładek, szarf na krzesłach, wstążek),
  • motywu przewodniego wesela.

  Najlepiej, aby zawieszki wyglądały podobnie do pozostałej drukowanej papeterii. Czcionka, kolor i użyte grafiki będą ze sobą spójnie wizualne, co zrobi świetne wrażenie na gościach. O tym, jaki styl będzie królować na ślubie i weselu, warto zdecydować jeszcze przed zamówieniem zaproszeń.

  Popularne są dekoracje z grafiką odnoszącą się do polnych kwiatów, złotych akcentów w stylu glamour czy rustykalnych gałązek. Nie są to jednak jedyne dostępne opcje!

  Zawieszka na alkohol z motywem kwiatów
  Zawieszka na alkohol z motywem kwiatów

  Śmieszne zawieszki na alkohol

  Najczęściej zawieszki na alkohol składają się z małej karteczki (prostokątnej lub okrągłej) z wybraną grafiką i tekstem, podpisem młodej pary z datą uroczystości i wstążki. Jeśli chcesz, aby to był jednocześnie akcent humorystyczny, nie ma problemu.

  Warto zastosować jeden z gotowych wierszyków lub pokusić się o samodzielne stworzenie ciekawego tekstu mówiącego o wznoszonych toastach i wspólnej zabawie do białego rana. Mogą one stać się pretekstem do rozpoczęcia rozmów przy wspólnym stole czy wspólnego śpiewania. Zawieszki na wódkę weselną, wino czy inny napój, powinny być spersonalizowane i wydrukowane na wysokiej jakości papierze.

  Zawieszka na alkohol z krótkim wierszykiem
  Zawieszka na alkohol z krótkim wierszykiem

  Subtelne karteczki na butelki weselne

  Nie przemawiają do Ciebie zabawne wierszyki? Ozdoby na alkohol weselny mogą mieć po prostu nazwę napoju (np. wódka weselna, wino białe, pigwówka, wiśniówka) lub krótki tekst typu „Zdrowie młodej pary”, „Za miłość młodej pary”, „Na zdrowie”. Pamiętaj, żeby zapoznać się z szacunkową liczbą butelek każdego trunku, jeśli będziesz decydować się na podpisywanie każdego rodzaju oddzielnie. Z kolei uniwersalne zawieszki można umieścić właściwie na każdym rodzaju napoju z procentami (i nie tylko!).

  Obraz2 FELIETONY
  Uniwersalna zawieszka na alkohol z napisem

  Nie zapominaj o osobach, które nie piją alkoholu

  Piękne karteczki z wierszykiem, hasłem motywującym do toastu i podpisem imion pary młodej to nie tylko zawieszki na wódkę ślubną. Nie zapominaj też o osobach, które nie spożywają alkoholu lub przyjechały samochodem na Twoją imprezę.

  Warto zadbać o ich komfort i pomyśleć np. o bezalkoholowym winie, piwie czy innym trunku bez procentów. Na takich buteleczkach także mogą pojawić się piękne zawieszki nawiązujące do wyjątkowej okazji i wspólnego świętowania.

  Poprzedni artykułFeudi del Duca Susumaniello
  Następny artykułUlysses Irish Whisky
  maciekCK
  Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Proszę podać swoje imię tutaj
  Captcha verification failed!
  Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!