Strona główna INNE Izzy Margherita

Izzy Margherita

Zawartość alkoholu 4,4

2136
0
izzy margherita

To już drugi, testowany przeze mnie drink Izzy. Już myślałem, że gorzej nie będzie, rozczarowałem się jednak:)

Izzy Margherita to mix wódki i cytryny, tyle jeśli chodzi o etykietę, inny skład otrzymamy, jeśli zeskanujemy kod kreskowy. Naszym oczom ukazuje się skład, który tylko w niewielkim stopniu jest mniej szkodliwy niż wspomniany wcześniej Cosmopolitan.

Margherita składa się:

skład izzy cosmopolitan drink z biedronki

Ale to nie skład, a smak decyduje o naszej ocenie, a ta będzie bezlitosna. Jak zostało to określone przez kolegę, który siedzi biurko w biurko ze mną, to połączenie płynu do mycia naczyń, z niekontrolowaną ilością cukru. Rzeczywiście, mamy do czynienia z aromatem cytrynowym, suto zakrapianym słodkością, mi osobiście przypomina „lubelską cytrynową„, chociaż nie jest to pozytywne skojarzenie w tym kontekście.

Izzy Cosmopolitan kierowany jest do zwolenników niskoprocentowych, kolorowych drinków, którzy łatwo przyswajają duże ilości cukru, i którym nie przeszkadza sztuczny posmak.

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułLandgraf Premium Schankbier
Następny artykułFasberg
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!