Strona główna PIWO Singaraja Pilsner

Singaraja Pilsner

Zawartość alkoholu

679
0

Singaraja Pilsner to indonezyjskie piwo wypuszczone na rynek w 2018 roku przez producenta popularnego tam Prosta – PT Beverindo Indah Abadi. Nazwa pochodzi od Singaraja, dawnej stolicy Bali i drugiego co do wielkości miasta na wyspie. Charakteryzuje go specjalistyczny proces fermentacji, któremu poddawane są piwa nisko węglowodanowe (Low-Carb).
Piwo ma zawartość alkoholu na poziomie 4,8% i silniejszy gorzki smak, aby bardziej dostosować się do preferencji tradycyjnych konsumentów.
Sprzedawane standardowo w dużych butelkach 330 ml lub 620 ml jak większość tego typu trunków w Azji. Nie jest produkowane w puszkach.

Skład i smak

Singaraja ma złocistożółty kolor i jest klarowna. To dosyć porządny pilzner. Orzeźwiający, ze szczyptą skórki cytryny, trawiastego chmielu i zbożowych słodów. Lekkie kwiatowe drożdże, minimalna słodycz i cytrusy. Pianka na 1 cm, dosyć szybko znika z powierzchni.
Zawiera słód monachijski, jest podwójnie chmielone i zapewnia harmonijny smak kwiatowy, owocowy, korzenny i sosnowy. Gorzki chmiel nadaje wyrazisty, gorzki smak. Piwo to jest potrójnie filtrowane na zimno.
Na etykiecie złota głowa lwa w czerwono-białych barwach flagi indonezyjskiej.
Producent skierował ten produkt piwny do tych, którzy kochają gorzkie smaki i można je znaleźć głównie w lokalnych piwowarach i małych lokalnych sklepach.
Jeśli jesteś na Bali, koniecznie spróbuj tego lokalnego produktu, który da Ci wspaniałe orzeźwienie w upalny dzień.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!