Strona główna WÓDKA Adam Mickiewicz

Adam Mickiewicz

Zawartość alkoholu 40,0

54230
9
wódka mickiewicz
wódka mickiewicz

Skąd wódka Mickiewicz?

Adam Mickiewicz to wódka natchniona epoką romantyzmu, stworzona w hołdzie jednemu z Trzech Wieszczów polskich. Koneserem wódek nie jestem, ale parę razy dane mi było skosztować tego zacnego trunku i uważam, że jest bardzo dobra. Butelka jest dosyć ciekawa, ozdobiona jakby szronem, bardzo elegancko się prezentuje. Sprawia wrażenie wódki z wyższej półki, nie wstyd jej dać komuś w prezencie. Kojarzy się z tradycją, polskością, rodziną, wiec nadaje się idealnie także na weselny stół. Na butelce umieszczona jest krótka notka biograficzna o Adamie Mickiewiczu oraz informacja, że jest to mieszanka krystalicznie czystej wody i wysokiej jakości spirytusu. Zawartość alkoholu standardowo 40%.

Jak smakuje Wódka Mickiewicz?

wódka mickiewicz 2 WÓDKA

Jest czystą wódką premium, z gatunku mieszanych, która weszła na polski rynek w 2019 roku. Ma łagodny alkoholowy zapach, a smak — dzięki siedmiokrotnej destylacji spirytusu — faktycznie jak obiecuje producent, jest delikatny i lekki jak na wódkę. Najlepiej pić ją oczywiście schłodzoną jak każdy tego typu trunek. Ja uwielbiam ją z sokiem pomarańczowym i lodem. Ważne jest, że następnego dnia nie boli tak bardzo głowa.
Producentem jest BZK Alco, który tworzy alkohol wysokiej jakości bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych.

Wódka Mickiewicz Cena: 28,5 zł

Wódka Mickiewicz zawartość alkoholu: 40%

Wódka Mickiewicz pojemność: 0,5l

0/5 (0 Reviews)

9 KOMENTARZE

  1. Kompletna bzdura okropna wódka, wczoraj z teściem przysiedlismy się do żubrówki . Skończyła się więc stwierdziłem że wyciągnę prezent urodzinowy na stół. Po pierwszym kieliszku myślałem że ta ostrość to przez to że zmieniłem trunek i kubki smakowe jeszcze nie pogodziły smaków , każdy następny kieliszek to było okropieństwo .Wypiliśmy pol butelki i stwierdziliśmy że nie ma sensu dalej się męczyć takim paskudztwem .

  2. Kupiłem na wesele patrząc tylko na opinie i nie zaluje… bardzo dobry smak, łagodna, niegorzka, na drugi dzień bez zbędnego umierania (wiadomo w granicach rozsądku). No i najważniejsze ze polska. Polecam w 100%

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!