Strona główna PIWO Magic Mango

Magic Mango

zawartość alkoholu

cena

pojemność

498
0
piwo-magic-mango-balashi-aruba

Magic Mango to piwo z małej, pięknej wysepki na morzu karaibskim, Aruby. Aruba ma kilku lokalnych producentów napojów, z lokalnym browarem Balashi na czele. Z biegiem lat rozszerzył on swoje portfolio piw i dodał popularne teraz na Karaibach Magic Mango.

Będąc w tym rajskim miejscu, koniecznie trzeba spróbować tego orzeźwiającego, magicznego napoju, którego dodatkiem są owoce, rosnące na wyspie.

Magic Mango zostało stworzone przez pierwszą kobietę piwowarkę z Aruby, Marisol Heronimo, samotną matkę dwójki dzieci. To także pierwsze piwo Pale Ale z browaru Balashi.

Wygląd i smak

Butelka mała, etykieta kolorowa, tropikalna. Widać na niej piękną Arubankę.

Kolor piwa jasny, słomkowożółty. Pierwszy łyk smakuje jak klasyczne chmielowe blade piwo, ale z przyjemnym i słodkim dodatkiem mango. Smak przepełniony jest przyjemną, owocową słodyczą. To piwo idealnie wkomponuje się w klimat wyspy.

Zawartość alkoholu to 5%. Sprzedawane w małych butelkach 220 ml.

Oczywiście część przyjemności z picia Balashi Magic Mango to przebywanie na Arubie, otoczenie i pogoda. Samo w sobie jednak jest orzeźwiające i spełnia swoją rolę perfekcyjnie. To piwo, które pokonuje wyspiarskie upały. Oficjalnym dystrybutorem jest Tropical Bottling Company. Niestety raczej nie dostaniemy go poza wyspą. Jest to edycja limitowana.

Oceń alkohol lub przepis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj