Strona główna PIWO Magic Mango

Magic Mango

Zawartość alkoholu

567
0
piwo-magic-mango-balashi-aruba

Magic Mango to piwo z małej, pięknej wysepki na morzu karaibskim, Aruby. Aruba ma kilku lokalnych producentów napojów, z lokalnym browarem Balashi na czele. Z biegiem lat rozszerzył on swoje portfolio piw i dodał popularne teraz na Karaibach Magic Mango.

Będąc w tym rajskim miejscu, koniecznie trzeba spróbować tego orzeźwiającego, magicznego napoju, którego dodatkiem są owoce, rosnące na wyspie.

Magic Mango zostało stworzone przez pierwszą kobietę piwowarkę z Aruby, Marisol Heronimo, samotną matkę dwójki dzieci. To także pierwsze piwo Pale Ale z browaru Balashi.

Wygląd i smak

Butelka mała, etykieta kolorowa, tropikalna. Widać na niej piękną Arubankę.

Kolor piwa jasny, słomkowożółty. Pierwszy łyk smakuje jak klasyczne chmielowe blade piwo, ale z przyjemnym i słodkim dodatkiem mango. Smak przepełniony jest przyjemną, owocową słodyczą. To piwo idealnie wkomponuje się w klimat wyspy.

Zawartość alkoholu to 5%. Sprzedawane w małych butelkach 220 ml.

Oczywiście część przyjemności z picia Balashi Magic Mango to przebywanie na Arubie, otoczenie i pogoda. Samo w sobie jednak jest orzeźwiające i spełnia swoją rolę perfekcyjnie. To piwo, które pokonuje wyspiarskie upały. Oficjalnym dystrybutorem jest Tropical Bottling Company. Niestety raczej nie dostaniemy go poza wyspą. Jest to edycja limitowana.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!