Strona główna NAPÓJ BEZALKOHOLOWY Life24 Krwisty Ognisty

Life24 Krwisty Ognisty

zawartość alkoholu

cena

pojemność

1003
0

Przedstawiam twór, który można zakupić w Biedronce. Twór, który nazwą przyciąga spragnione wampiry i wszystkich miłośników broczenia w krwi, którzy chcą się “szotnąć”.

Life24 to seria owocowych i niegazowanych mieszanek, które stanowią bazę shotów. Wystarczy dodać tylko alkohol do butelki, porządnie wstrząsnąć i już mamy zapewniony wieczór z wypełnionymi 24 kieliszkami.

Life24 Krwisty Ognisty daje złudzenie, że w kieliszkach będziemy cieszyć się zabójczą czerwienią, która rozpali ogień w naszych sercach (i w gardłach – po spożyciu tych shotów). Tymczasem mamy do czynienia bardziej z sokiem – barwa niczym nie różniąca się od popularnych soków czy rozcieńczonych syropów. Liczyłem na mocniejszy akcent.

Składniki to m.in. zagęszczony sok cytrynowy, malinowy, sok jabłkowy oraz chili.

W smaku na pewno jest to bardziej kwaskowaty sok malinowy, w którym pieprznięcie ze strony chili jest wyczuwalne. Spróbowałem łyka bez alkoholu i na pewno chili nadaje ostrości, chociaż jest delikatne. W dodatku z wódką jest to bardziej wzmocnione.

Można kupić, ale podobny efekt uzyskamy robiąc taką mieszankę w domu – wystarczy syrop malinowy, kropla cytryny i odrobina chili.

Sam osobiście już nie będę testował Life24. Raz starczyło. Bez rewelacji.

Butelka PET o pojemności 480 ml przypomina kształtem barmański shaker i tak też powinna być wykorzystana, tj. alkohol wlewamy do butelki i nie potrzebujemy żadnych dodatkowych naczyń do przygotowania shotów (prócz kieliszków).

Producent: Grupa Maspex Wadowice.

Dostępne kolory: Kamikaze Killer (niebieski), Krwisty Ognisty (czerwony), Żarówa (żółta).
Life24 Krwisty Ognisty Shoty

Life24 Malinowy

LIfe24 Krwisty Ognisty skład

3.4/5 - (9 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here